казино игри

Во пресрет на CashBet Почетната Монета Нуди, на cryptocurrency-от, мобилни првата платформа на услуги најави ознака за земја партнерство со Премиер Лигата фудбалски клуб Арсенал ФК.Договорот го означува првиот од својот вид, како Арсенал ќе стане првиот голем тим во светскиот фудбал да се официјално партнер со cryptocurrency компанија казино игри.
Vinai Venkatesham, Арсенал е Главен Комерцијален Директор, коментираше: "Ние сме среќни да ви посакам добредојде CashBet Монета како нашиот партнер.Ние сме во потрага напред за работа со CashBet Монета како тие ја почнат својата нова cryptocurrency."Договорот ќе се даде на CashBet Монета бренд истакнати сместување во преку-стадион рекламирање канали за Арсенал дома Премиер Лигата игри на Емирати Стадионот.Д-р.Мајк Reaves, извршен ДИРЕКТОР и Основач на CashBet, додаде: "Со нашата МЦК за CashBet Монета, ние активно се насочени кон една глобална, мулти-милијарди долари на пазарот на iGaming даватели на услуги, оператори и играчи."Ние сме среќни да го стори тоа во партнерство со еден од светските фудбалски е вистина гиганти во Арсенал, овозможувајќи ни да се изгради нашиот бренд и да се вклучат публиката во значаен начин."Дизајниран специјално за онлајн игри, CashBet Монета ќе се подобри онлајн искуство за вистински пари, казино, социјална, вештина-базирани, eSports и обложување спортски играчи преку зголемена доверба и транспарентност, побрзо исплати, намалени трошоци и посветен играч заштита." кои се.