направи реченица на зборот слот

Националната Фудбалска Лига е (МАК) Оукланд индијана џонс: крадците' наскоро да биде новиот дом во Лас Вегас, Невада, Allegiant Стадион, наводно, доби втор корпоративни спонзор.Според понеделник ослободување, најавата од индијана џонс: крадците Претседател Марк Badain и Сан Мануел Бенд на Мисијата Индијанци Претстедател Lynn Valbuena, заедно со Сан Мануел Бенд на Мисијата Индијанци Главен Извршен Директор Loren Гил, на федерално-ва племе соработува со индијана џонс: крадците, чија Лас Вегас Стадион Co., изградба подружница е изградба на $1.97 билиони местото на Меѓудржавни 15 и Russell Патот.Лас Вегас Преглед-Весник дополнителни извештаи во кои се условите на неодамна се согласи да се справи помеѓу индијана џонс: крадците и племето допрва треба да бидат откриени.Објавувањето на детали за: Зборува за некои 50 луѓе се собраа на индијана џонс: крадците Преглед Центар во Градскиот Плоштад во понеделникот, Badain рече... "Ние сме често зборуваше за тоа како овој проект ќе биде за трансформација, трансформативна за градот, за трансформација на овој регион, за трансформација на индијана џонс: крадците и, исто така, трансформативна за оние кои избрале да бидат дел од овој проект и еден дел од овој објект." "Имавме долга историја, ние сме биле во повеќе пазари, како и сите знаат," Badain додаде.
"Ние сакаме да кажеме дека сето тоа е дел од нашата ДНК.Нашата историја во Лос Анџелес беше многу значајни еден, многу успешен, и ние се одржи многу силна фан база во Јужна Калифорнија област, толку многу што значаен дел од нашата PSL носители се што доаѓа од тој регион.Тоа е голема тај-во и голем бренд.Сан Мануел прави прекрасни работи во таа заедница", според Преглед-Весник.Казино раст: се Наоѓа во близина на Планински, Калифорнија некои 60 милји источно од Лос Анџелес, племето Сан Мануел Казино е во процес на додавање на 17-приказна, 450-соба, $550 милиони хотелот се очекува да се отвори следното лето.Сан бернардино племе претстави плановите за проширување и подобрување на имотот што го поседува и работи назад во ноември 2017 и се скрши во земјата на главните проширување на јули 25, 2018 направи реченица на зборот слот. Она што ќе биде племето е прво лице место хотел, исто така, ќе функција 3,000-седиште светска класа забава место, и разновидност на state-of-the-art погодности, вклучувајќи и нови места за јадење, мало простори и спа.Казино signage ќе наводно ги красат новиот стадион додека Јужна Калифорнија племе, исто така, ќе наводно имаат луксузни кутија во Лас Вегас, местото на нејзиното одржување, според Племенски Претстедател Lynn Valbuena. "Со нетрпение очекуваме да се даваат на нашите гости повеќе пристап до возбудливоста спорт и забава преку ова ново партнерство со Allegiant Стадион и индијана џонс: крадците", рече Valbuena.Лига одобрува потег: гласањето што ќе се преселат на индијана џонс: крадците во Лас Вегас по 45 сезони во Заливот Област се одржа на годишно лига состанок на Март 27, 2017, по една година порано, Марк Дејвис, кој ја наследува тим по смртта на неговиот татко, Ал Дејвис, во 2011 година, најави дека сака да се движат тимот на Гревот Градот.Брендирање договор: Брзо напред до 5 август, 2019, на индијана џонс: крадците и Allegiant Патување Ко направи вистински пари онлајн слотови. (NASDAQ:ALGT), матична компанија на Allegiant Воздух, го најави договорот за именување права за првите 30 години на под-изградба, 1.75 милиони квадратни стапки domed стадион употреба со почеток во 2020 година. Во прилог да се иднината домот на индијана џонс: крадците и UNLV фудбал, нови копа, исто така, ќе послужи како место на Лас Вегас, Сад со почеток во 2020 година, како и во 2020 година и 2021 Pac-12 Фудбалско Првенство Игра.Изградба зголемени: Минатиот месец, Лас Вегас Стадион Орган едногласно овластени одбор претседател Стив Ридот да се зголеми индијана џонс: крадците' $90 милиони стадион изградба буџет за $1.97 милијарди долари.Според Преглед-Journal, Не Webb, COO на стадионот развој подружница, истакна дека значително зголемување е резултат на приходи од трети лица и спонзори, како што се Allegiant, и подобро од очекуваната продажба на лични седиште лиценци (PSLs) однапред на 2020 сезонски билети.По 16 септември, 2019, состанок, индијана џонс: крадците Претседател Марк Badain, наводно, рече дека околу 95 проценти од PSLs се распродадени и дека постојат околу 3.000 слотови лево.Тимот најверојатно ќе биде заокружување на продажбата од денот на Благодарноста, според новинската агенција.Најголемиот дел недвижен имот купување На: индијана џонс: крадците исто така, од неодамна поминал малку повеќе од $28 милиони за да се стекне 17.3 хектари на недвижности за неколку иднина паркинг места за своите под-изградба на стадион, со масовно купување затворање на 27 септември направи вистински пари онлајн казино. Вклучени во набавната се неколку комерцијални згради и паркинзите сите во една милја или така на голем стадион кој ќе го замени Сем Бојд Стадион, како што е соопштено од страна на Преглед-Весник.Цезар прво: Во ноември 2018, Цезар Entertainment Corporation (NASDAQ: CZR) објавија дека тоа бил потпишан ознака 15-годишна партнерство, што го прави првиот основачки партнер на Лас Вегас стадион.Како основачки партнер, Американските игри хотел и казино корпорација ќе биде домаќин на брендирани стадион влезот, заедно со digital signage и повеќе. направи вистински пари казино стан.