бесплатно казино без депозитни пари

Австралиската инвеститорот Големи Време Игри на среќа (BTG) ќе ја отвори својата многу очекуваната Megaquads™ механичар оваа септември со почеток на сосема нова игра Слот Вегас Megaquads™.Ќе живееме 23 септември исклучиво со Трепет Забава брендови преку Научни Игри' OpenGamingTM екосистем, на Megaquads™ мотор ветувања четворни возбудливиот – со четири групи на ленти за трчање, истовремено, сите сет против кул, ретро Лас Вегас позадина.Ричард Marquis во Трепет Забава рече: "Тоа е голема да се биде прв во пазарот со нешто BTG поврзани, особено кога тоа е новиот играчки мотор.Ние сме големи фанови на нивната работа и така се наши клиенти, како и Слот Вегас Megaquads™ ги има сите белегот на хит." Една недела подоцна, Слот Вегас Megaquads™ ќе бидат достапни преку Научни Игри' целата OpenGamingTM мрежа бесплатно казино без депозитни пари.

Megaquads™ се надоврзува на неодамнешната земјата-кршење технологија од BTG, како игра менување Megaways™ и Megaclusters™ мотори, за да се обезбеди најновата во quadrilateral игри за забава, со примамливата победи.Колкави се тие победи?Добро, чувајте ги вашите очи на четири симбол мултипликатор бројачи на левата страна на екранот, кој се зголеми од една секој пат кога ќе земјиште на четири-на-еден вид премиум симбол.Дури и подобро, кога на слободен врти се предизвикани, на сите четири множители се комбинираат за да се создаде победи мултипликатор за играчот.Во меѓувреме, во база на играта, секој од четирите Megaquads™ ролна поставува понуда 256 начини да се победи, која може да доведе до масовен 65,536 начини да се победи.Играчот секогаш ќе имаат пристап до одговорните игри алатки за да се намали интензитетот на пуштање и управување со должина на игра.Темата може да биде ретро, но уште еднаш BTG се осмели да се замисли иднината на игри на среќа – и во иднина е quadrangular!BTG извршен ДИРЕКТОР Ник Робинсон рече: "Megaquads™ моторот е најновата фаза во нашата мисија да се reimagine слот машина во возбудлива нови начини, користејќи технологија со што се зголемува ангажман и поставува нови стандарди за индустријата." "Темпото на иновации во BTG е ништо помалку од чудесен во текот на изминатите неколку години, и дека е резултат на напорната работа и генијалност на мојот тим.Слот Вегас покажува здив-преземање на воодушевување Megaquads™ механичар може да донесе до неговото искуство." Дилан Slaney, SVP Игри, Дигитален на Научни Игри рече: "Ние сме возбудени да се донесе возбудлив MegaQuadsTM функција на нашите OpenGaming™ играчи во партнерство со BTG." "Нашето партнерство со BTG расте од сила на сила со својата тековна иновации се фокусирани на игра и чиста забава напојува од страна на нашиот навистина отворен гејминг платформа." "Заедно остануваме посветени на возење пробив игри искуства за играчите во регулирани пазари ширум светот." бесплатно казино без депозит бонуси канада.