казино во близина на извори на топла вода Va

Казино игра студио Прагматични Игра го најави договор со Сини и Океанот Игри, на Б2Б онлајн казино софтвер провајдер, кој ќе се види BlueOcean Игри имаат пристап до Прагматични Игра е Живо Казино производ казино во близина на извори на топла вода va.

BlueOcean Игри работат на играта агрегација платформа GameHub, како и оперативен бела етикета и специјално адаптирани казино производи, од кои сите до сега ќе мора Прагматични Игра е Живо Казино производ се прават достапни за нив, како резултат на договорот помеѓу двете компании.Прагматични Игра има ја потврдија својата заложба за проширување од страна на расне во Живо Казино нуди со повеќе производи во изминатата година.Портфолиото сега вклучува класици како што се Рулет, Baccarat и блек џек, како и локализирана производи и брзина варијанти.Сите се сега достапни за BlueOcean Игри клиентите.Лена Yasir, Заменик на Претседателот на Прагматично се Игра коментирајќи ги најновите справи објавен од страна на играта студио, изјави: "BlueOcean Игри има одлична репутација во индустријата, и ние сме среќни да се проширување на нашата публика со компанијата." "Нашата цел е да се подобри Прагматични Игра бренд и избави нашите иновативни игри на што повеќе играчи, како е можно и ние сме среќни да соработуваат со брендот." Додавање на Yasir коментари, BlueOcean Игри е Главен Извршен Директор Дејан Јовиќ, рече: "Прагматичен Игра е state-of-the-art Живо Казино производ е една од најпопуларните на пазарот и ќе се направи голема прилог на нашите разновидна и енергична нудат." "Обезбедување на нашите клиенти со најдобрите коцкање искуство е можно значи инкорпорирање на сектор повеќето иновативни производи, и ние знаеме нашите фанови ќе бидат воодушевени со новата понуда." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. казино во близина на huntington beach ca.