црното злато казино Hobbs Nm

Wazdan игра портфолио се состои од популарни наслови Голема Книга на Магијата Делукс, Магија Целна Делукс, Valhalla и Диви Пиштоли како и неверојатни нови слот за игри, вклучувајќи Los Muertos™, Маите Ритуал™ и Капетанот Flynt™ меѓу другите црното злато казино hobbs nm.
Само во изминатите 12 месеци, Wazdan има обезбедено партнерства со голем број на индустријата е најдобро познат оператори, вклучувајќи Tipbet Казино, TGP Азија, Острови Лото, Videoslots, SoftGaming, Slotmillions, Ladylucks, GoWild Игри, BetHard, Реката iGaming, SlotMillions, Bethard и многу повеќе.На партнерство со Oryx Игри, Wazdan е Раководител на Продажба, Andrzej Hyla рече, "Ние сме надвор воодушевени наскоро да се види Wazdan слот игрите се официјално достапни за Oryx Игри клиенти.Тимот се горди и се смирил за доверба Oryx има во нашата технологија спакувани игри, и ние со нетрпение очекуваме да delighting на своите клиенти и проширување на нашиот дофат." Matevz Mazij, извршен ДИРЕКТОР на Oryx Игри, додава, "Ние сме убедени дека Wazdan ќе биде голем успех и ние со нетрпение очекуваме да просперитетна врска заедно." Wazdan сега може да се пофали собирање на повеќе од 110 HTML5 слот за игри, со две нови изданија се случува на пазарот секој месец.Популарната Wazdan наслови вклучуваат Магија Топла 4 Делукс, Магија Ѕвезди 3, Диви Пиштоли, Скокање Овошје, Магично Овошје Делукс, Замокот на Дракула, Fenix Игра Делукс и Барови&7s црното злато казино hobbs ново мексико. Вторник, 12 февруари, 2019, Малта – Tech-прогресивна слотови производител, Wazdan, објави нивното партнерство со Oryx Играње, креирање возбудлива можност да ги прошират своите стигне до Oryx клиенти. Wazdan Продажен тим е изложен на нивните производи на МРАЗ во Лондон од 5-7 февруари 2019 на стојат S8 202. Wazdan има голем број на Европски трговски марки, вклучувајќи трговска марка за нивниот свет е првиот Нестабилноста Ниво™.Нивните широко портфолио на клиенти ги вклучува некои од најдобрите игри операции во индустријата.Компанијата е со седиште во Малта и има лиценци издадени од страна на UKGC, на MGA и е во согласност со Curacao прописи.Исто така, своите игри ги користат RNG заверена од страна на NMi, кој гарантира сигурен, фер и безбедна игра. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.
Oryx Игри е најновата во еден поплава на возбудливи нови партнерства за Wazdan.Како побарувачката се зголемува од казина и играчи за нивните добитници слот за игри, брзината на партнерство најави се забрзува, и Wazdan очекува ова темпо за да quicken што станува понатаму во 2019. Wazdan игри ќе бидат достапни преку Oryx Гејминг платформа на своите клиенти до крајот на февруари, дозволувајќи им на Wazdan да допрат до голем број на оператори. Oryx развива заштитен i-Гејминг платформа, Sportsbook, Агрегатор платформа и казино, слотови, живеат дилер содржини, лотарија, виртуелен спорт и инстант игри.Нивните omni-канал, крос-производ платформа содржи мешавина на комерцијален и трети лица игри, и е совршена комбинација на локализирана и ексклузивни содржини од сака на Gamomat, Kalamba Игри, Златен Херој и Givme Игри.Тоа, исто така, има неколку други интеграции како што Quickfire, Greentube, Netent, Игра ' n ОДИ, NYX, EGT, Еволуција, Реални, Kiron, Amatic и Isoftbet, вкупно над 6.000 членови собрани од светска класа игри.
Wazdan изданија нова, возбудлива наслови на редовна основа и им дава Единствена Wazdan Карактеристики: иновативни Нестабилноста Ниво™, возбудлива Уникатен Коцка Функција и мобилен-friendly Заштеда на Енергија и Двоен Екран Режими форт gibson казино чад продавница. Wazdan е тајно оружје – Уникатен Wazdan Карактеристики – се weaved во секоја игра произведени од страна на нивните експертски тим технолози, кои се посветени на развивање на иновативни технологии спакувани слот за игри, погоден за десктоп, таблет и мобилен телефон.За повеќе информации: www.wazdan.com ЗА WAZDAN Wazdan е популарна игра производител, развивање на иновативни казино игри, кои се достави оригиналот, забава и навистина omni-канал играч искуство.Нуди голема игра библиотека од над 110 HLML5 слотови, маса игри и видео покер игри, Wazdan се здобива со популарност во iGaming пазарот благодарение на големите квалитетот на нивните игри, интересни теми и ангажирање на игра форт gibson казино телефонски број.