Bok Homa казино телефонски број

Во својот најнов дистрибуција договор, коцкање и обложување спортски фирма Gaming1 ќе обезбеди водечките француски казино оператор Groupe Partouche со своите игри каталог за Швајцарија iGaming пазарот.На комерцијален договор ќе видите 28 топ-вршење на наслови како што се Парични средства на Господарите, Поттик Тркачи Град Издание, Kassius, и Остаток Херои, како и блек џек и Американски Рулет, од Gaming1 е извонредно портфолио интегрирани со Financière Partouche SA подружница најновиот онлајн казино бренд, Pasino, како дел од своето доаѓање Швајцарија започне.

Enhanced мрежа: Според еден извор, Главен Оперативен Директор за Gaming1, Силвиан Boniver, објасни.. bok homa казино телефонски број. "имавме голема комерцијална присуство во Швајцарија бидејќи на пазарот отиде телевизија, и ние сме среќни да имаат и дополнително зајакнување на нашата мрежа со овој договор. "Partouche е индустриски водечки оператор група со импресивен играч да го достигне, па тоа е фантастично да се биде дел од компанијата е најнов проект.Ние не се сомневам дека неговите играчи ќе уживаат во нашите хит игри." Регионален раст: Учтивост на договорот, Белгискиот-базирани онлајн коцкање и обложување спортски содржини на услуги продолжува да си одат од "сила на сила" во регионот, по своите утврдени оператор партнерства со индустријата лидери Џекпот. CH и 777. CH.Главниот Извршен Директор iGaming за Казино du Lac во Женева, Александар Sosnovski, додаде.. казино или сте биле во на неа. "GAMING1 е посакувана портфолио го прави за силна прилог на нашите играчи" забава нудат казино einzahlung ohne онлајн банкарство. "Нашата PASINO онлајн казино е поставено да се земе Швајцарската пазар со бура, а ние сме среќни да понуди премиум квалитет на игри, како што се оние кои се креирани од страна на GAMING1.

Ние го цениме ова партнерство како GAMING1 игри се добро познати меѓу играчите во Белгија, како и на меѓународните пазари." Оваа најнова партнерство понатаму се протега Gaming1 меѓународна се постигне, со различни комерцијални договори и нови пазар записи во подготовка за наредните месеци.Жесток Група: Во прилог на својата куќа игри suite, Жесток Група подружница моментално работи во 20-плус онлајн игри брендови со тули и малтер партнери во Колумбија, Перу, Србија, Франција, Португалија и Шпанија.Покрај тоа, своите Белгискиот активности вклучуваат две казина и над 30 Циркус коцкање сали, како и Циркус.се, 777.биде и pokerstars.биде.Групата, исто така, поседува шест казина во Франција, вклучувајќи и една во Париз, и на најпопуларните Казино Давос во Швајцарија. Gaming1 исто така, од неодамна додаде на својот познат во куќата игри suite, имајќи го лансираше својот најнов наслов, Мега Фабрика, дизајниран специјално за љубителите на класична слот игра. казино einzahlen мит корисна guthaben.