нови казино во близина на Chico Ca

Автентични Игри, иновативни живо рулет специјалист, има здружија силите со онлајн казино платформа на услуги се Стремат Глобалната Ограничен.Под партнерство, Автентични Игри е целосен пакет на телевизија рулет наслови, вклучувајќи Автентични Рулет и Блаже Рулет, ќе бидат ставени на располагање на играчи на операторот на списокот на брендовите.Се стремат Глобалната има, исто така, одлучија да се земе Автентични Игри е Премиум Маси пакет, што значи на своите играчи можат да седат долу во реалниот рулет маси се наоѓа на некои од светски најпрестижните казина.Ова вклучува: Со полагање на Автентични Игри е Премиум Маси пакет, се Стремат Глобалната казино брендови ќе биде во можност да се вози нов играч стекнување преку блискост и уникатноста на овие рулет маси.Операторот исто така, ќе имаат пристап до Автентични Игри е ЖИВЕАТ Банери маркетинг алатка за промовирање на услуги е живеат дилер наслови низ своите брендови, како и филијали и други сајтови на медиуми.Магдалена Podhorska-Okolow, CCO на Автентични Игри, рече: "Ние сме среќни да се работи со таков е воспоставена и успешна онлајн казино оператор.Се стремат Глобалната брзо се појавија како моќ играч во индустријата и ние делат слични искуство во испорака на исклучително играч искуство и супериорна игра." "Ова е совршено партнерство и оној што ќе ја испорача огромни резултати и успеси за двете Автентични Игри и се Стремат Глобални." Jov Spiero во Стремат Глобално, рече: "во Живо дилер сега е главен соработник на раст на онлајн казино брендови и ние во Стремат Глобалната сакаме да се осигураме дека нашите играчи имаат пристап до целосен пакет на врвен квалитет во живо дилер игри." "Во таа смисла, во партнерство со Автентични Игри беше апсолутно мора да ги своите живи рулет наслови се навистина уникатни и да се обезбеди неспоредливи играч искуство." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. нови казино во близина на chico ca.