Zynga Poker 1 Billion Chips

По гледањето на големиот успех од новиот Reactoonz слот игра и поставен да започне новата игра наречена Голема Победа Мачка на 8 ноември, Игра ' n ОДЕТЕ е веќе фокусирајќи се на уште еден нов слот игра ослободување на 15 ноември.Фу Er Dai е најновиот слот наслов планира да биде објавен од страна на врвот развивачот на софтвер, со Азиски-инспириран тема, се однесуваат на децата од Земјата на Црвениот Змеј.Пет ролна слот игра обезбедува играчи со можност да уживаат во раскошен начин на живот преку обезбедување на уникатни симболи на играта е десет плати линии, како што се злато часовници, мобилни телефони и дополнителни статусни симболи.Секој симбол на играта ќе произведува различни исплата врз основа на влог wagered.Со злато на мобилен телефон, играчи може да заработи 75x на победи, додека златниот копчиња произведуваат 50x на облог.Паричникот и парични симбол создаде 37.5 x win додека злато види награди 25x на облог.Играчи кои гледаат на Златен Змеј Диви во центарот на три ленти ќе го видите симболот се прошири и да се создаде убава млада дама во свила облека.Друга девојка ќе биде ставен на секој ролна и dragon tattoo ќе биде на грбот.Мастило се пали во злато како девојки се појави, што создава прекрасна слика за време на игра.Кога прекрасната девојка се појави на ролна како Диви симбол, таа го држи за една ре-спин.Ако вториот се појавува, тогаш тие и задржете за ре-спин, тогаш може да се добие три девојки од конечниот повторно да се вртат.Ако два до три дивините се појави на истото спин, а потоа 5 повторно се врти се предизвикани.На проширување на диви симбол во овој играта им дава на играчите со шанса да освои низа на посебни Победи Врти.Со секоја Победа Спин, ќе може да заработи најмалку една награда-добитна комбинација загарантирани!Овој нов видео слот е поставен да започне на 15 ноември и ќе понуди играчи возбудлива нова игра искуство врз основа на единствен Азија тема. zynga poker 1 billion chips.