казино без лимит види онлајн

Социјална обложување технологија инвеститорот Oddslife влезе Африканскиот пазар со преземање на своето Б2Б социјална обложување платформа во Кенија со еден од континентот најголемиот спортски обложувања соработници.Лансиран во партнерство со WinDrawWin.com и PredictZ.com и спонзорирани од страна на локалните оператор Betin.ко.ke, www казино без лимит види онлајн. SportKenya.co.ke ќе биде лансиран во Кенија пред да се пресели во земји како Нигерија, Гана, Танзанија и Уганда да се создаде обединета Африканска конкуренција во времето за 2018 ФИФА Светското Првенство во Русија.Овој нов потфат, достапни за преглед во www online slots no deposit bonus australia. SportKenya.co.ke ќе се фокусира на воспоставување на сообраќајната мрежа за да се поврзете со соработници, медиумите и сообраќај веб-сајтови во Африка кои се во потрага по нови начини да и го задржат и monetise своите сообраќај.Метју Symmonds, Основач на Веб Анализа Решенија Ограничен, која работи и WinDrawWin.com и PredictZ.com, коментираше: "Ние се органски одгледувани многу лојални Африкански сообраќај во текот на изминатите 14 години на нашата веб-сајтови, но тоа расте експоненцијално со текот на последните 3-4 години, во земјите како што се Кенија и Нигерија." "Во комбинација со нашата Kenyan сообраќај, ние сме убедени дека SportKenya ќе се стекнат со силен интензитет и да стане призната и доверлив бренд.Ќе добиеме околу 800,000 уникатни посетители од Кенија секоја недела низ WinDrawWin.com и PredictZ.com – тоа е многу сообраќај да им помогнам на оваа нова платформа во земјата, која има население од 48 милиони луѓе." Symmonds, кој е на располагање за состаноци и демонстрации во следната недела на Обложување на Спортски конференција (Застане B7), продолжи: "Што ќе биде со користење на SportKenya концепт како "нежна во-road' во обложување во земјите каде што конверзија и задржувањето може да биде предизвик.Како free-to-play-сајт, нема проблем со играчи намалувањето исклучување по регистрација, бидејќи тие не можат или не ќе депозит – SportKenya е free-to-play, па ние не треба да се потпирате на регистрација за да депонент конверзија стапки. "Ние, исто така, ќе го зајакне играч задржување преку нашата платформа која е дизајнирана околу наградува free-to-play играчи за нивната виртуелна обложување активност и лојалност.Зграда лојална база на клиенти, и да се разберат оние потреби на клиентите е од непроценливо значење во било пазарот филијалата оператор или работи во, и тоа е она што ние ќе се постигне со SportKenya." "Да се нашите знаења, никој не е прави нешто како ова, или барем на оваа скала со готови волумен на сообраќај ние може да им помогнам на тоа, во Кенија или било каде во Африка.Нашата платформа и филијалата мрежа понатаму ќе им овозможи на филијали и медиумски компании низ Африка да им понуди на своите играчи карактеристики како што се ад хок натпревари со виртуелната валута удели, Светското Првенство врз основа натпревари, како и конверзија на оптимизација да monetise своите сообраќај и remarketing да се неактивни играчи." Расмус Sojmark, Oddslife Основач и извршен ДИРЕКТОР, додаде: "Ние сме многу возбудени да влезат во Африка простор во партнерство со WinDrawWin.com, PredictZ.com и главниот спонзор Betin.ко.ke, водечки букмејкер во Кенија.Вложувања како што се SportKenya се иднината на припадност, како оператори место како голем акцент, ако не и повеќе, за задржување и ре-маркетинг за играчи над чиста стекнување.Нашата платформа ќе се грижиме за конкретни треба!" За повеќе информации во врска со социјалната обложување платформа и технологија, ве молиме посетете ја www online slots no deposit bonus canada.
Oddslife.com online slots no deposit bonus codes. To се организира состанок за да разговараат за можностите околу Африка и SportKenya во Обложување на Спортски конференција, ве молиме контактирајте Метју Symmonds ([email protected]), или Alexandru Teodorescu, Главен Производ Директор на Oddslife ([email protected]).Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre online slots no deposit free bonus.