најдобри коцкање апликации јужна африка

SoftSwiss е договорена нова обложување проект со Betjungle Казино, која ќе им овозможи на SoftSwiss да влезат во Индискиот пазар.Договорот го гледа SoftSwiss започне специјализирани sportsbook премиум крикет пакет со Betjungle; тоа беше првично објавен на 24 Март и сега е подготвен за корисници за да пристапите на повеќе од 10.000 телевизија events најдобри коцкање апликации јужна африка. By подигнувањето право пред Индискиот Премиер Лигата, новиот sportsbook решение може да им овозможи на играчите да се одржи облози за 30 различни настани со 100 различни резултати.Производ сопственик на SoftSwiss Sportsbook, Александар Kamenetskyi, рече: "Ние сме возбудени за да биде лансирањето на нашите услуги за нов Индискиот пазар и го прави тоа заедно со таква иновативни казино бренд како Betjungle."Со проширување на нашата географска присуство ние исто така сме проширување на нашата понуда; овозможување на Премија Крикет опција за еден од најпознатите ангажирани крикет фанови во светот."На Индискиот пазар се покажа себеси да биде високо посветени на спортот како целина и обложување спортски е составен дел од целокупното искуство.Ние сме возбудени за да биде отворање на ова ново поглавје за Sportsbook со нашите партнери Betjungle и се надеваат дека за многу плодна соработка"На Betjungle тим додаде: "Нашиот тим би сакал да се заблагодарам на theSoftSwiss Sportsbook за дозволувајќи ни да биде на прво обложување спортски веб-сајт обезбедување на своите услуги на Индискиот регионот."Ние се полни со радост да се работи со тим кој е толку иновативни, внимателен кон детали, и се грижат за своите клиенти.Ние сме 100% сигурни дека SoftSwiss Sportsbook ќе биде во можност да обезбеди дури и повеќе можности за раст на сегашните и идните SoftSwiss клиенти, и ќе се вози на компанијата напред". најдобри коцкање апликации за да го победи пари велика британија.