кочии Longue на рулет де Plage

Во Јапонија, шеф за pachinko гигант Сега Sammy Стопанства Инкорпорирани, наводно, нагласи неговата компанија е желбата да се отвори интегрирана casino resort во својот дом нација, но изјави дека фирмата има намера да почекаме додека владата поминува овозможување на законодавството, пред се подготвува 'конкретни планови'.Според извештајот од GGRAsia, откровение дојде од Hajime Satomi, Претседател и Главен Извршен Директор на Сега Sammy Стопанства Incorporated, како дел од фирмата неодамна објавени Интегриран Извештај 2017 кочии longue на рулет де plage. Тој, наводно, исто така, изјави дека Токио-базирана компанија планови за својата иднина интегрирани казино одморалиште се уште во 'пред инвестиции фаза", но дека тој се надева да го секое такво претпријатие во 'возачот на долгорочен раст' внатрешен воден парк казино оклахома.
"Ние очекуваме интегрирани места во Јапонија за да стане mainstay на овој бизнис сегмент," наводно го напишал Satomi.Иако повеќето казино коцкање во моментов е нелегална во Јапонија, законодавците ратификуван овозможување на законодавството во декември што може да се види дека Азиски нации лиценца до четири интегрирани казино места.Службените лица се тековно во процес на воспоставување на конкретни упатства и правила за доаѓање Западен стил проекти, кои се дополнително содржи хотели, продавници и конференција простори внатрешен воден парк и казино во близина на мене. GGRAsia се изјасниле дека следствено на Интегриран Одморалиште Спроведување на Законот може да се стави на гласање како почетокот крајот на 2018 indoxxi стрип 8 казино кралот дел 2.
"Ако Интегрирана Одморалиште Имплементација на Законот е донесен, владата ќе ги унапреди во фаза на областа и избор на оператор [и] ние тогаш ќе бидат во можност да се подготват конкретни планови," наводно го напишал Satomi.Сега Sammy Стопанства Инкорпорирани во партнерство со Сеул-листата Рај Компанија Ограничен за да го отворите $1.7 милијарди Рај Град интегрирани казино одморалиште во близина на Incheon во јули и Satomi, наводно, исто така објасни дека неговата компанија ќе употреба на Јужна кореја место, како и неговиот 'track record и акумулираната експертиза' со цел да се победи една од наредните Јапонски интегрирани casino resort франшизи. "Јас го видите напредокот на интегриран одморалиште бизнис како важен лична мисија и ќе работат неуморно да се постигне тоа," наводно го напишал Satomi внатрешен воден парк казино во близина на мене. GGRAsia се изјасниле дека Сега Sammy Стопанства Инкорпорирани има 45% од акциите во Рајот Градот, додека Satomi наводно откриле дека неговата фирма сега би 'флексибилно се преселат на персоналот за другите области', како што се оние во Јужна Кореја сопственост со цел да се 'се акумулира увид кои се однесуваат на нови бизниси' мартин 12 секирај отворот за главата dreadnought. "Групата е акумулира експертиза во развој и спроведување на интегриран одморалишта преку Феникс Seagaia Resort и заедничко вложување во Јужна Кореја, со Рај [Компанија Ограничен]," наводно го напишал Satomi. марта maccallum време слот промена.