Pelicula гран казино хорхе Negrete

Sirplay се справи гледа Лото Склад штрајк голем партнерство за проширување на својата глобална дофат.Лото Склад се задоволни да го објави ново партнерство со whitelabel спортски обложувања решенија оператор Sirplay.Договорот ќе им овозможи на Sirplay, кои имаат силно присуство во латинска Америка и Африка пазари, да им понуди на своите клиенти со портфолио на најголемите светски лотарија джакпот.Барт Esposito, извршен ДИРЕКТОР на Sirplay, го покажа својот ентузијазам за овој нов договор, велејќи: "Ние целосно да се препознае дека Лотарија е $300 милијарди долари во целиот свет индустрија и сега сме подготвени да го отклучите оваа возбудлива нова вертикална која совршено комплименти нашите постојното портфолио.Лото Склад беа очигледен избор, благодарение на нивната едноставна интеграција и одличен спектар на производи." Лото Склад извршен ДИРЕКТОР, Томас Biro, додаде: "Ние сме многу среќни да влезе во партнерство со компанија што се постигне во пазари со голем и релативно неискористен потенцијал, како латинска Америка и Африка.Следната недела ќе бидат присутни SAGSE во Буенос Аирес, во име на СИГМА, каде ние со нетрпение очекуваме да натамошно истражување на возбудливи можности понудени од страна на Јужно Американскиот пазар." Лото Склад се Б2Б Лото Обложување на услуги за iGaming индустрија, лиценцирана од страна на двете на MGA и велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија.Компанијата имаат седиште во Малта и нудат операторите шанса да додадете каталог на најголемите светски лото обложување производи на нивните платформи, со сите повисоко ниво исплати заштитени со голем џекпот покриеност модел.Компанијата е поддржан од страна на 500.com, компанијата наведени на њујоршката Берза (NYSE: WBAI).Тие, исто така, ја пофали лото обложување гиганти Multilotto во нивните клиенти листа.Ако сте заинтересирани да зборува на Лото Складиште за нивниот придонес исто така можете да контактирате со нив на [email protected] За прес поврзани со прашања ве молиме контактирајте со Мелани Харт на [email protected] или преку мобилен на 00356 99441047 pelicula гран казино хорхе negrete. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ресторани во карпести јазот казино.