како да се датотеката коцкање загуби

Голијат Казино е нова iGaming оператор нудат коцкање и обложување спортски од Стремат Глобалните е надградена iGaming платформа.Новиот оператор ќе стане една од првите партнерите да им понуди Sportsbook и казино, како дел од Голијат глобален бренд.Шведската Игри извршен Марко Адлер, претходно на Leovegas, започна Голијат Казино на се Стремат Глобалната гејминг платформа минатиот петок.Голијат Казино ќе нудат коцкање и обложување спортски преку Стремат Глобалните е надградена клуч на рака платформа.Наскоро ќе биде лансиран Sportsbook ќе вклучуваат ексклузивни обложување карактеристики, спортски сегментација, Спортски CRM животен циклус менаџмент и целосно управувана тргување settings како да се датотеката коцкање загуби. "Голијат Казино ќе стане една од првите Б2Б-партнери да започне Sportsbook и ние со нетрпение очекуваме да на одговор од играчите.Тимот зад Голијат Казино има долгогодишно искуство од индустријата за игри и Нордиските пазар во одредена, и ние сме убедени во нивната способност да ја материјализира оваа можност", вели Jov Spiero, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Продажбата во Стремат Глобални како да се датотеката коцкање загуби на даноци. "Ние сме возбудени за почетокот на Голијат Казино и можност да ги нудиме ексклузивна гејминг искуство на играчите.Кога се пребарува за најдобар iGaming решение, избравме да се Стремат Глобалната како тие се првите обезбедувач на услуги за целосна клуч решение вклучувајќи Sportsbook", вели Марко Адлер, извршен ДИРЕКТОР и Ко-Основач на Голијат Казино.За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Tsachi Maimon, извршен ДИРЕКТОР Тел: +356-79777898 или е-пошта: [email protected] Dima Reiderman, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ за Маркетинг, Тел: +356-99780062 или е-пошта: [email protected] За оваа информација информации се доставени за објавување од страна на лицето за контакт погоре во 11:00 часот (CET) на 26 февруари 2018 казино со добар бонус за добредојде. За да се Стремат Глобал Основана во 2005 година, се Стремат Глобалната нуди целосна услуга iGaming решение за операторите и бела етикети.На стабилна, пазарот-водечка платформа вклучува целосен пакет на услуги за казино и sportsbook, како што се повеќејазична CRM, плаќање и контрола на ризик, поддршка call center, ВИП управување и аквизиција оптимизација.Се стремат Глобална, исто така, поседува лиценци во регулирани пазари, вклучувајќи ја велика БРИТАНИЈА, Данска, Белгија, Италија и Малта.Компанијата споделување е на листата на Nasdaq Првиот Северна Премиер под СТРЕМАТ.Сертифициран Советник: FNCA AB, Шведска.Ве молиме посетете ја Aspireglobal.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино со највисоката исплата во близина на мене.