Morongo казино награди се регистрирате

Гејминг машина инвеститорот, Zitro SARL, најави потпишување на договор со локалните Monegasque казино оператор, Societe des Bains de Mer (SBM), што го видел неговото видео бинго иновации воведен за да играчи во внатрешноста на иконите Казино Кафе де Париз.Влијателниот оператор: Луксембург-врз основа на фирмата е одговорна за голем број на видео слот и бинго машини и користи службено четврток соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани, на деталите кои SBM, исто така, работи близина на Казино де Монте-Карло, Сонцето Казино и Монте-Карло Bay Казино.Инвеститорот е 'енормно благодарни': Nadege Teyssedre, Европа, Блискиот Исток и Африка Регионален Директор за Zitro SARL, изјави дека нејзината фирма е 'енормно благодарни' да SBM за да стане првиот казино фирма во Монако за да го деби својата палета на видео бинго машини morongo казино награди се регистрирате. Teyssedre изјавата се чита.. morongo казино ресторан горниот кат. "Ние сме убедени дека очекувањата се депонира во нашата видео бинго машини ќе биде надмината и ние веруваме дека ова ќе ни помогне во иднина да се зголеми присуството на нашите производи во казина на SBM, која е оператор на референца во Европа и целиот свет." Релативно 'непознато' креации: За неговите дел, Pascal Camia, Игри Операции Извршен Заменик-Претседател за SBM, опишани видео бинго како "посебна и иновативен концепт" што е релативно 'непозната до сега' за да играчи во Монако morongo казино собна услуга мени. Camia изјавата се чита... "мислевме дека е најдобро да се воведе видео бинго во нашата операција во рацете на најголемите специјалист во пазарот за овие типови на машини.Ние сме убедени дека, благодарение на видео бинго машини од Zitro SARL, нашите корисници ќе го најдете нови искуства, возбуда и забава." најдобриот онлајн казино велика британија нема wagering барања.