Blackjack Express Inc Sunrise Fl

Онлајн спортски обложувања оператор Совршенство Спортски има презеде rebrand што вклучува намалувањето на 'спорт' од нивното име.Во средата, Совршенство Спорт официјално објави дека сега ќе биде познат едноставно како Совршенство.Овој потег беше широко telegraphed по Curacao-базирана компанија е стекнување во Март на Pinnacle.com домен, кој сега служи како компанија е официјален точка на влез.Совршенство, кој има игри лиценци во двете Curacao и Малта, објави изјава велејќи rebrand беше проследен со "храбар нов логото", како и под-логоа за Совршенство е индивидуални verticals (спортско обложување, казино, живеат дилер казино, eSports, мобилни, итн.).Врв има, исто така, лансираше нова филијалата сајт кој иронично уште прикажува стариот Совршенство Спортски logo – како и нов Б2Б нуди компанијата има наречена Совршенство Решенија.Врв извршен ДИРЕКТОР на Париз Смит рече дека rebrand беше "навистина само природна еволуција" со оглед на тоа дека клиентите и врсници, како и писателите од една епизода на HBO е Sopranos серија – традиционално од компанијата без 'Спорт' суфиксот оттогаш stie почна преземање онлајн wagers уште во 1998 година blackjack express inc sunrise fl. Смит рече Совршенство веќе е истражување на rebrand да попрецизно се претставуваат на компанијата за проширување на менито на коцкање опции кога Pinnacle.com домен станале достапни, што го прави "премногу добра можност да се помине до." Врв беше купена од минатата година од страна на Magnus Hedman, човекот зад Малта-основа за управување со ризик и не се согласува снабдувач Touchbet Ltd.Компанијата оттогаш тргна на нова експанзија стратегија врз основа на воспоставување footholds во регулирани онлајн коцкање пазари.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre g казино blackpool во живо забава.