е дух планина казино отворен за божиќ

aming опрема производител Alfastreet очекува да го започне својот нов рулет производ во Азија до крајот на годината, вели дека продажбата на директорот Алберт Radman е дух планина казино отворен за божиќ. Новата телевизија во воланот е поставен да бидат распоредени веднаш по G2E Лас Вегас шоу, со првите единици веќе доделени на казино места во Северниот дел на Европа.Азиските пазари се очекува да ги следат до крајот на годината, со оглед на [на] висок интерес во производот, и примена можности," Г-дин Radman кажано GGRAsia.карактеристика на новиот рулет производ е неговиот футуристички изглед на табелата изгледот.Тоа има криви обложување мрежа, во начинот на маса игри, како што baccarat и блек џек, наместо традиционалните триаголник, облик или трака-стил рулет обложување мрежи покер соби во близина на такома wa. Компанијата е производство на сопствени тркала за повеќе од 25 години, остварување на највисоките нивоа на квалитет и фали [на] искуство од над 5.000 единици [произведени], испробани и тестирани во казина во светот," Г-дин Radman изјави.e додава: "Како што е вообичаено со Alfastreet производи, [на] телевизија во воланот беше направен во соработка со нашите партнери и клиенти, кои придонесоа важни упатства за проектот.Тоа се очекува да се обезбеди валидна алтернатива на класичните тркала во употреба, судејќи по првите реакции од теренот." lfastreet – приватно-одржан на Словенечкиот производител – претходно рече тој има постигнато добри резултати во Азија со својата мулти-плеер на електронски игри на среќа машини.Во G2E во Лас Вегас, компанијата исто така, ќе се покажат на најновата верзија на својот R8 автоматски електронски рулет производ. покер соби во близина на тампа на флорида.