атлантик сити голема слот победници

GAMOMAT, водечки независни слот игра инвеститорот, и ORYX Игри се здружи за да се започне првата рата на Книгата Надвор.Оваа крајно предвидени наслов следи GAMOMAT е нова корпоративна rebrand и се спроведува и дистрибуирани исклучиво преку ORYX Игри е RGS платформа.Книгата Надвор поттикнува смел истражувачи да се потопи во возбудлив авантура да го спаси светот.Тоа е 5-ролна и 3 реда, 10 фиксна-payline слот enhanced со апсорбирање на Египетскиот саундтракот и alluring графика.Алекс е главниот протагонист спроведување на истражување на огромното Горниот Нил пустината, кога катастрофа штрајкови да ја остави во потрага за мистично храмот со товарот на спасување на светот.На доаѓањето, тој е проследена од страна на мистериозната жена, храмот гардијан, кои ги открива Алекс е избран од страна на Египетскиот Бог Ра да ловат за моќна книга.Книгата има Ра тајни и да ги открива нејзините овластувања да играчи кога симбол земјиште на ролна, пребројување на гласовите, како и Распрскување и замена на Диви.Како се Разбегуваат, книгата симбол може да се плати до 200x вкупниот влог и да предизвика до неверојатни 100 Бесплатни Игри!Сосема нов механичар значи дека секогаш кога бонус симбол се јавува тоа е nudged за да се покрие цела ролна и плаќа како распрскување-на-payline.Успехот го чека оние кои ги негуваат искуство со оглед на високо нестабилноста на "Книгата Надвор'.Книгата Надвор — На Загатката на Песок е достапна за сите ORYX оператори преку ORYX ЦЕНТАР.Аксел Niemann, генерален Директор на GAMOMAT Дистрибуција GmbH, рече: "Книгата Надвор е совршен начин да се започне нашето ново поглавје следниве нашите успешни корпоративни rebrand.Играчите се зема длабоко во возбудлива авантура да го спаси човештвото од работ и ќе ознака GAMOMAT позицијата на врвот на слот игра дизајн." Matevz Mazij, генерален Директор на ORYX Игри, рече: "на Оваа игра да се воведува свежи и возбудливо искуство за играчите, но со доверлив и докажани тема." "И понатаму да ги додадете во возбудливоста на приказната, играта доаѓа со наративните елементи и дополнителни воведување на видео записи за да целосно го потопи играчи во играта искуство.Оваа титула ја прави одличен прилог на било кој оператор е лоби." атлантик сити голема слот победници.