црвен лав на казино услови

Обложување на Спортски 2017 (12-15 септември) ќе испорача на неспоредливи извор на вмрежување и бизнис можности низ пет top class Лондон места.Почнувајќи од пред-регистрација на настан во Хилтон Olympia Хотел во вторник 12 септември, која вклучува вмрежување пијалоци и Лигата на Шампионите фудбал, #boscon2017 делегати може да ги искористат предностите на целосна индустрија собир со бројни можности да учат од најпаметните умови, да генерираат нови бизнис води и reignite постојните односи.По првата полна ден на Olympia Конференцискиот Центар на среда, 13 септември, место избран во делот за својата жива 1,768 метри вмрежување и изложба област, таму ќе биде вмрежување пијалоци од 16:30 до 19:00 пред 1,200 високи раководители во присуство се движи кон еден од двата спектакуларни главниот град места.Светот класа Височина 360, кој се наоѓа на 29-ти кат на Вестминстер е tallest зграда, е избран како домаќин место за официјалниот вмрежување партија на среда, 13 септември, додека Skyloft, уште еден од неверојатни Височина Лондон места во Millbank Кула, исто така, беше резервира од страна на SBC Настани за нејзините познати вечери на истата ноќ.Тоа е назад да се Olympia за втората цел ден во четврток, на 14 септември, каде делегатите може да продолжи да се изврши организирана вмрежување и конференција распоред на преку официјалниот Обложување на Спортски апликација, достапна за преземање преку iOS и Андроид (ве Молиме имајте во предвид: линкови за Преземање работи само на вашиот телефон).Нема потреба да се бркаат луѓе up ако сте издвои состанок времиња и места со право на луѓето за вашиот бизнис, сите од вашиот мобилен телефон.Петтиот и последен место за настанот оваа година ќе биде Под Мостот, еден ноќен клуб поставен под Stamford Bridge, дом на актуелниот Премиер Лигата на шампионите Chelsea ВО странска валута.Роман Абрамович е омилен Лондон место, неодамна реновирана по цена од £30 милиони евра, ќе биде домаќин на официјалното затворање партија во четвртокот, на 14 септември.Марк McGuinness, Главен Маркетинг Директор на BetOlimp, рече: "Обложување на Спортски е само да одат-да marquee настан за спортско обложување на глобално ниво.Точката.Тоа е мора да присуствуваат на настанот." Рикардо Mittiga, извршен ДИРЕКТОР на ПОБРЗО Италија, додаде: "Тоа е најдобра можност во велика БРИТАНИЈА за да се задоволат лидери во обложување и спортската индустрија за вмрежување и бизнис можности." Сега, билети за настанот се достапни на фантастичен 25% Група Попуст при купување на 3 или повеќе – да ги добиете ТУКА.Обложување на Спортски е организиран од страна на SBC Настани, дел од SBC Глобална група на компании кои работи со индустриски лидери за развој на спорт и спортски обложувања индустрии.Услугите вклучуваат покривањето на веста, знаење создавање, маркетинг и производ консултантски услуги, конференции, семинари и индустрија награди.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre црвен лав на казино услови.