бесплатно казино игри без Депозит

C., предјадења бар, Jaelo.Исто така Сина Лента Суши Бар & Скара од страна на New York-базирани Bromberg браќа, Брус и Ерик, и STK steakhouse, славна личност топло место во Лос Анџелес, Њујорк и Мајами.Голема разлика помеѓу Cosmopolitan и други Лента хотели е дека тоа започна живот во 2005 година како владение-хотел, со што се објаснува зошто повеќето од собите се 730 квадратни метри или поголем, со тераси и kitchenettes.Други соба услуги вклучуваат Под-Нула фрижидери, технологија контролните панели, микробрановите и плазма-екран телевизии.По Дојче Банка го купи имотот, Rockwell беше ангажиран за дизајн на постоечките простории, со што во еден микс на рачно изработени мебел, големи мермерни - floored бањи и мозаик-плочка врнежи.На преголеми бањи вклучуваат Јапонски впива кади: јјз-зсз.На плакари се наредени со рака-екран-печатени позадина со дизајни од страна на Пјеро Fornasetti.Во неколку соби, позадината е наречен "Tema e Variazioni," или "Тема и Варијации." Fornasetti е дизајн на една девојка е лице е прикажано во црно-бела врежани слики во рамките на кружни плочи на сива позадина бесплатно казино игри без Депозит. Градежните работници На Cosmopolitan на Лас Вегас, може да се опуштите после трошење години за изградба и ставање на конечниот допира на multibillion-долар одморалиште дека debuts вечерва на Лента.Сега тоа е до 5.000 биле вработени, кои имаат поминато на изминатите неколку недели во ориентација во пресрет на одморалиштето е отворање, да се направи Cosmopolitan успех бесплатно казино игри без регистрација. "Ние сме користење на нови технологии да се направи проверка во полесно искуство." Лифтови се директно спроти главната check-in, елиминирање на потребата да влезам во казино.Заедно еден страна на лоби од пред влезот во казиното, ѕидовите се покриени во рака-stitched чоколадо кожа.Неколку барови и салони се наоѓа во текот на хотел-казино, вклучувајќи Лустерот.Три-ниво бар и салон во казино е центар може да се пофали поинаква перспектива на секое ниво; две од приказни се во рамките на рачно изработени, три-приказна лустерот, кој е спакуван со 2 милиони кристали.На на 100.000 квадратни метри казино кат, Меѓународни Игра Технологија игри се инсталирани и чекање за гостите да се обиде својата среќа.Блек џек и craps табели се подготвени за отворање на ноќта, но гостите не се најде покер соба.

Rossetti рече cabanas доаѓаат со каучи, телевизии и шише услуга.Првиот од својот вид казино cabanas нудат удобно места каде што гостите можат да се коцка и да се дружат.Кон источниот раб на казино се отвора кон Лента.Гостите може да се погледне преку две приказни од подот до таванот стаклени ѕидови на Лас Вегас Булевар.Хотелот има три влезовите заедно Лента.Најзначајните е североисточниот влезот, кој овозможува пристап од Bellagio.Областа вклучува Обврзници салон и Хенри, 24-час ресторан и бар декорирани во Шкотскиот tartan стил.На Обврзници салон ќе биде домаќин на телевизија покажува, оптимист куќа музика и необичен светодиодни диоди уметност бесплатно казино игри без регистрација и без временско ограничување. "Секоја работна маса ќе се вработат поединец придружник за да комуницирате со гости, создавање на повеќе интимна средина," рече Андерсон е блек џек паркиралиште вреди. Unwin рече Cosmopolitan е вистински луксузен хотел со преголеми соби кои имаат современ мебел, услуги и уметност дизајниран од страна на внатрешни работи архитект Дејвид Rockwell.На $3.9 милијарди хотел-казино е потсетник на својата Лента на соседите дека бизнис е веќе не само за синхронизирани фонтани, пиратски бродови или faux Њујорк skylines.Има барањата на потрошувачите за повеќе софистицирани искуства.По влегувањето на хотелот лоби, гостите ќе бидат пречекани од страна на редови на столбови украсени во high-definition видео екрани прикажување на делата на дигитална уметност се 24 часа на ден.Видео колони игра видео уметност создадена исклучиво за Cosmopolitan со Дигитални Кујна и Дејвид Rockwell Студио, рече Ејми Rossetti, односи со јавноста директор.Холот има неколку поединечни црвено регистрација пунктови, на кои се гледа во одморалиштето е телевизиски реклами е блек џек и покер истиот. Alyssa Андерсон, менаџер за односи со јавноста, рече на дополнителен кадар со падовите ќе биде стационирана во фоајето да им помогне на гости се пријавите или добиваат услуги. Rossetti, рече дизајнери сакаше да даде гостите опција од тар директно во ресторан, наместо да се премине казино да се дојде до вечера.Рестораните се сите нови во Лас Вегас .Готвач Хозе Andrés ќе се воспостави Кина Poblano, неговата земе на Кинески и на Мексиканската кујни, и тој ќе се отвори верзија на својот Вашингтон, D. Unwin очекува отворањето ноќ толпата да остане долго по специјални настани околу хотелот-казино е деби имаат склучено. Rossetti и Андерсон посочи седум cabanas позициониран околу казино подот.На cabanas употреба злато-плетенка јажиња кои нека коцкари се создаде полу-затворен простор додека играте слотови или на маса игри е блек џек во казина лажирани.