Novoline Online Casino Mit Startguthaben

Стратешко партнерство ќе се види фирми работат заедно за да ги понудиме најдобрите во igaming да Азија играчи Манила, Филипини – 17 јули 2018 – РТГ Азија со задоволство објавува дека е избран како Стратешки Слотови Партнер со новите меѓународни игри на среќа и обложување бренд LaBa360.com novoline online casino mit startguthaben. LaBa360.com, која минатата недела ја објави својата Главен Партнер и кошула спонзорски договор со англиската Премиер Лига страна Burnley Фудбалски Клуб, е нов igaming бренд, кој дилери во живо, обложување спортски, и RNG игри од РТГ Азија и други поголеми добавувачи.Алекс Czajkowski, Главен Маркетинг Директор на РТГ Азија, коментира: "Како Стратешки Слотови Партнер ние работиме многу тесно со LaBa360 да се обезбеди иновативни функционалност што можеме да им понудиме на групата е брзо растечки играч база novoline slots kostenlos und ohne anmeldung spielen. "Како нов оператор бренд Laba360 има флексибилен отворена платформа и може да се движат брзо да се утврди ефективноста на нашите програми пред да се тркалаат на нив и надвор на нашата расте база на клиенти во регионот novoline online casino bonus ohne einzahlung. LaBa360 ни обезбедува со многу силни повратни информации и ќе направи одличен приказ на РТГ Азија игри и други играч задржување tools." Laba360 Директор Angelika Танг додаде: "Постојат многу игри услуги за Азискиот пазар, но ние избравме да ја води со РТГ Азија, бидејќи нивните производи поднесе жалба до Азија играчи како што се високо локализирана и се грижиме за нивните лични преференции.Ние сме, исто така, многу возбуден за да види како група е 'Повеќе Од Само Повеќе Игри' технологијата го подобрува нашите играчи живот вредности." РТГ Азија неодамна стркала голем број на нови игри за Азија со следната генерација графика и теми кои резонираат со Кинеската култура, како што се Tian Ди Јуани Су, врз основа на петте елементи широко се употребува во Кинеската медицина, фенг шуи, боречки вештини и horoscopes, и Сан Guo Zheng Ba, инспириран од Три Кралства Војна од 1800 години, како и серија на игри врз основа на некогаш популарните и повеќе современи Џеки Чан филмови покер на интернет 10 минимален депозит.
"Ние видовме РТГ Азија производ карта и имаше на почетокот изгледа на различни Банана Џонс RNG игри, уникатен Риби Напад во 4D и нови сирена игра кој Самовила, многу популарен блогер од Тајван," Танг додаде покер на riverboat rdr2. "Овие се многу иновативни пристапи кои веруваме ќ се високо популарни низ Азија." За РТГ Азија РТГ Азија е Азија рака на Реално Време Игри на среќа, на 20 годишниот Реално Време Игри на среќа меѓународни онлајн казино платформа на услуги.Предводена од извршен ДИРЕКТОР Шарлот Танг, и со канцеларии во Манила, Куала Лумпур, Хонг Конг, Макао и Armenia.РТГ Азија е "Повеќе Од Само Повеќе Игри," и е фокусирана на доведување иновативни, нов играч искуства да онлајн igaming пазарот што се зголеми играч живот вредности и се вози вистински профит оператор е крајна линија.Контактирајте со Нас Носејќи 20 Години на iGaming Искуство во Азија, изберете нас!Бидејќи РТГ Азија е Повеќе Од Само "Повеќе Слотови."! [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер еден од еден вид.