Mains A Ne Pas Jouer Au Poker

Се проширува стапало со Азиски-соочува оператори Игра инвеститорот и платформа на услуги, Habanero Системи има освои договор со live дилер оператор Азија Игри на среќа за обезбедување на својот целосен пакет на игри содржина.Партнерството е стратешки важен и дава огромен раст можност, вели Даниел Долго, раководител на продажбата на Habanero, и покрај нивната содржина веќе се врши од страна на неколку Азиски казино брендови."Ние имаме директна интеграции со голем број на водечки Азија казино брендови кои се многу заинтересирани за нашите прилагодена содржина.Но, договорот со Азија Игри значително се проширува дека бројот на мозочен удар," Долго рече.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година mains a ne pas jouer au poker.
Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] vue направи слот.