најдобар начин да ги собереш победа слот машина

Против Маларија Фондацијата 2 најдобар начин да ги собереш победа слот машина.
"Јас се надевам дека на некои луѓе што се охрабруваат да се вклучат, да остане вклучен, дали се вози на нивните сопствени, или да направи работи кои претходно hadn' t мисли е можно." И само во случај ниту еден од што се случи, Смит е назад, а овој пат тој е добивање малку помош од Дневни Фантазија Спорт (DFS) ѕвездите Мартин & Том Кроули.Тоа беше Кроули браќа, кои се сврте Смит е последниот предизвик во juggernaut тоа стана со донирање преку милион долари помеѓу нив.Овој пат трио се случува да одговара донации до таванот на $1m помеѓу сега и на крајот на годината.Јас успеав да се израмни со Смит да поставам неколку прашања, и тоа е она што тој имаше да се каже.Зошто го прават тоа? "Пред неколку години, бев борат со некои самодоверба проблеми,", вели Смит најдобар начин да се запаметат блек џек основна стратегија. Ефективна Алтруизмот Средства: Благосостојбата На Животните, 7 како да линк материја слотови ff7 римејк. Schistosomiasis Контрола Иницијатива 3 како да се лоцира лабава слот машини. Дан Смит и Дневни Фантазија Спорт дуо Том и Мартин Кроули доаѓаат заедно за да се создаде $1m добротворна појавување на диск со приходите случува да се ефективни добротворни организации.Ние може да седат тука гледа ре-работи на Salem ' s Lot, додека ние ги одбираме нашите арсен, на мало дете да виси надвор од прозорецот, на прислушување, "дозволете ми во." Ние може да се јаде себеси до смрт.Ние може да се искапат во флуоресцентни светла на трговскиот центар купување срање дека ние не треба.Ние може да го направи тоа.Или можеме да направиме нешто друго.Последен пат јас се почувствува пулсот на човештвото, тоа ми кажа дека пари создаде среќа.Да, ќе тресне главата на одреден таванот, и вашата среќа нивоа плато, но многу од нас има долг пат пред влакно на сребро коса допира покривот.Но постои и друг начин на користење на пари за да креирате среќа.Ние може да го даде далеку.Минатата година, Ден Смит одлучиле да се тестираат оваа хипотеза.Тој работите заедно со Свеста за Ефикасно Давање (РЕГ) и емитува неговата намера да се подигне $375,000 за ефикасно добротворни организации, со појавување донации до максимум $175,000 како да се вчита слот во граѓа 2 магнат.