нови казино во близина на форт кембел кентаки

Anne Мартин, Главен Извршен Директор, На Брајтон Крило груп плц, се признава за нејзините услуги за возбудувања индустрија.Ана, кој беше назначен да новосоздадените улога како Главен Извршен директор на компанијата во јуни 2017, доби Bacta Заедница Награда од здружението е Претседателот, Gabi Stergides во презентацијата одржана на Брајтон Палата Пјер.Како одраз на наградата Gabi Stergides рече: "поголемиот дел од Британија е на столбовите се финансирани од страна на приватна сопственост на компаниите кои се потпираат на приходи генерираат да се одржи и да се заштити она што се скапоцени камења во приморскиот круна.За повеќе од 120 години Брајтон Палата Пјер беше само потполно приватно финансиран конзерваторски проект во велика БРИТАНИЈА и најголемите приходи крак на велика Британија е на столбовите е приходи добиени од забавен машини нови казино во близина на форт кембел кентаки. "Под Anne раководство на бизнис ужива во согласност раст и е ознака за земја која се одразува на фантастичен vibrancy и енергија искуство кога во посета на Брајтон и Hove.На 4.6 м луѓе годишно, кои ја посетуваат пристаништето eclipse броеви кои се во V&A, Науката Музеј, Кулата на Лондон и на Стоунхенџ.Нема сомнение дека Bacta членови, вклучувајќи Го и Брајтон Крило груп плц, игра централна улога во помагањето да се задржи на туризмот предлог свежа и привлечна, и во процесот направи огромен придонес за крајбрежен економии ширум земјата." Коментирање на индустријата признавање, Anne Мартин рече: "јас сум воодушевен со награда и би сакал да ја искористам оваа прилика да се заблагодарам на сите Брајтон Крило на членовите на тимот за нивната посветеност и поддршка во текот на изминатите 13 години, бидејќи јас прв дојде до Брајтон." За Bacta: Bacta претставува забава и игри машина индустрија во велика БРИТАНИЈА, опфаќа високо-технолошки и креативни производители, машина добавувачи за пабови, клубови и бинго сали, како и операторите на Семејство Забава Центри и над 18s Игри Центри нови казино во близина на џексон rancheria.
Bacta членови вклучува целата територија на забавен машина синџирот на снабдување во велика БРИТАНИЈА, која има колективна, пак, во текот на скоро £2bn низ повеќе од 500 компании, кои работат во вишок од 310,000 машини.Медиумите Прашањата: Џон Вајт, извршен ДИРЕКТОР, Bacta: 020 7730 6444 07875 687370 Anne Мартин, извршен ДИРЕКТОР, Брајтон Крило груп плц: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колку врвот покер дилери направи.