блу чип казино настан распоред

asdaq-листата игри оператор Век Казина Inc објави во четвртокот отворањето на казино на одборот на брод 'Слава Море'.Таа рече дека овој потег ќе им помогне на фирмата развијат својот бизнис во Кинески крстарење на пазарот, преку игри угостителски објекти да VIP играчи блу чип казино настан распоред. Казино ќе се грижиме за редовни крстарење патници, како и VIP играчи предвидено од страна junket оператори", рече Век Казина блу чип казино забава распоред. #8220;Ова е многу економичен начин за нашата компанија да се здобијат со основа во профитабилен Кинескиот пазар и секако има потенцијал да се развива нашата брод-врз основа казино сегмент до многу значајни големина", изјави ко-шефот на директори на Век Казина; Ервин Haitzmann и Петар Hoetzinger, во изјава придружните во соопштението.ccording да Век Казина, Дијамант Крстарење Меѓународните планови за да се здобијат со три до четири нови бродови во наредните пет години, со цел да се изгради својот удел на пазарот во Кинески крстарење бизнис сегмент. blackjack all weather roof coat 5l.