како да се заклучи до слот машина

Излегува пиштоли пламнал во 2019, Стокхолм-базирани iGaming софтвер провајдер, Nolimit Град, откри дека својот најнов наслов, надгробниот камен, сега е во живо исклучиво на LeoVegas.Новата игра е развиен во HTML5 и, како и сите услуги на игри, доаѓа со солидна механика математика, high-end графика и возбудливо звучи како да се заклучи до слот машина. "прекрасно произведени и многу возбудлива игра" Според четврток соопштение, почетна започне со мобилни игри група е интернет домен ќе се следи од страна на глобалната ослободување низ сите оператори на 2 Мај, 2019, кога играчите насекаде ќе влезат во надгробниот камен и да ги преземат на Дивиот Запад е најефикасен gunslingers да се воспостави редот и законот.xNudge функција опремени: Сигурни дека за да се толпата pleaser, на Западна-тематските видео слот следи минатата година е многу популарен, Топло ги Поттикнеме, и ги користи инвеститорот е патентиран "xNudge" функција овозможувајќи наредени дивините заврши со леплива мултипликатор со секој подбуцнеше, и нагоре и надолу.Зборувајќи за својот нов наслов, Малколм Mizzi, Раководител на Продажбата за Nolimit Градот, рече.. како да се погледне по red hot покер растенијата. "Ние сме исклучително горди на нашите најновото издание.Надгробниот камен ќе биде играта што е сигурно да се навлажни апетитот и на сите искусни играчи кои се во потрага по висок адреналин индуцирачки игри!Ова е тоа – ние се чувствуваме дека надгробниот камен ќе даде дополнителни предност во однос на она што е веќе таму денес – нема подобар партнер да има ексклузивни период со од еден и само LeoVegas." Високите очекувања: Додавајќи дека, Казино оперативен Менаџер за LeoVegas, Јохан Ekberg, рече во четвртокот соопштението.. прва класа тури казино патувања.
"Ние се голема гордост во проактивно во потрага по најновите и најголема содржина на располагање.Во надгробниот камен, Nolimit направивме она што ние веруваме дека е прекрасно да произведува и многу возбудлива игра.Ние сме среќни да понуди оваа игра исклучиво на LeoVegas.Надгробниот камен за подигање на влоговите и ќе се дефинитивно толпа pleaser." Искусен програмер: Hailing од градот Стокхолм, со својата примарна функција во Малта, на иновативен софтвер инвеститорот има повеќе од десет години искуство за производство на сечење на работ казино игри.Компанијата има за цел да се развие брзо, флексибилно и стабилно коцкање софтвер кој е компабибилен со платформи се користи од страна на индустријата водечките оператори.Влијателниот оператор: во Меѓувреме, казино е уникатен пристап и иновативни идеи помогнаа на компанијата, со операции со седиште во Малта и развој на технологијата спроведено во Шведска, да остане во пресрет на крива и да стане големо влијание во рамките на Европскиот пазар.Компанијата е секогаш во потрага по нови можности, дали тоа да биде класичен казино, во живо казино или sportsbook, и продолжува да се изгради на успехот на претходните изданија.Серија на занимава: Nolimit е најновата верзија доаѓа на петиците на неговата содржина дистрибуција се справи со познатиот онлајн Крипто платформа, SOFTSWISS, давање на играчи на Whitelabel и казино платформа е експанзивна на мрежниот пристап да се наслови како што се; Топло ги Поттикнеме, Тесла вклучуваат динамика, Кујна драма – Суши манија, Октоберфест, Казино Победи Спин, Овошје, и сега, надгробниот камен.На договорот му претходеше својата игра отпуштете 'Starstruck," која започна кон крајот на Март, по деби на својата мистична тематските видео слот "Бувови" се подигнат од страна на up and coming Грч канал. прва класа воз сиднеј да казино.