Pokerstars казино 25 слободен врти

Казино софтвер инвеститорот Playtech имаат денеска најави нов партнерство со онлајн казино 888 што ќе видите Гибралтар врз основа на операторот-домаќин и да понудат на своите играч база голем број на Playtech е Живо Казино производи и игри.Во прилог Playtech ќе биде домаќин на 888 нивната сопствена брендирани живо казино студио, кои ќе бидат управувани од Playtech е живо казино studios во Рига, Латвија.На Playtech напојува 888 брендирани живо казино студиото ќе вклучуваат игри, како што се Живи Слотови, Спин Победа и неодамна лансираше Авантури Надвор од земјата на Чудата.Коментирање на вести, Playtech е Живо Казино Главен Извршен Директор, Edi Haitin рече: "888 е значителни инвестиции во, и заложба за да се, во Живо Казино вертикална покажува само колку е важно забава-led искуство станува за модерен играч.Нашето партнерство доаѓа во време кога ние се лансирање повеќе нови игри и варијанти од било кога pokerstars казино 25 слободен врти. ""Ние сме среќни да се работи со еден лидер на пазарот како 888 да ја испорача возбудлива, иновативна Живеат и RNG нудат за своите играчи." Додека во име на 888, Сениор Заменик Претседател и директор на B2C на 888 Стопанства Човек Коен, додаде: "888 е значителни инвестиции во, и заложба за да се, во Живо Казино вертикална покажува само колку е важно забава-led искуство станува за модерен играч.Нашето партнерство доаѓа во време кога ние се лансирање повеќе нови игри и варијанти од било кога." "Ние сме среќни да се работи со еден лидер на пазарот како 888 да ја испорача возбудлива, иновативна Живеат и RNG нудат за своите играчи." Со Yori Arami Комерцијален Директор на Playtech, рече: "новиот RNG содржина договор значи 888 ќе имаат пристап до Playtech е значителен спектар на нови и иновативни онлајн казино игри, кои доаѓаат од неговата силна line-up на играта студија." "Ова ќе вклучува пристап до Playtech е брендирани содржини, вклучувајќи наслови како што се Спортски Легенди Suite и неодамна започна Рубикова® Коцка, сите напојува од страна на индустријата најпопуларните прогресивна джакпот.Ние со нетрпение очекуваме да продолжи успешно партнерство помеѓу многу пазари во текот на наредните години." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. pokerstars казино 5 евра бонус.