Jetzt Spielen де Texas Holdem

САН ФРАНЦИСКО – 8 април, 2014 – Неактивен Игри, премиум бренд на социјалните казино игри, соопшти Свежи Палубата Покер: Reloaded денес,голем refreshto својот многу популарен социјална покер стан, сега е достапна за бесплатно симнување во Apple iTunes App Store и од Google Play.Кој има почист изглед, повеќе интуитивна навигација и на снимање на нова песна, Свежи Палубата Покер: Reloaded, исто така, вклучува долгоочекуваниот деби на Rebuy Седат Нво – единствена игра формат, кој им овозможува на играчите да се купи назад во турнири по тие сте биле елиминирани, реткост за социјална покер. "Ние сме биле воодушевен од голем успех на Свежо Палубата Покер, и не можеме да чекаме да видиме колку фанови се одговори на Свежо Палубата Покер: Reloaded", рече Стјуарт Луис-Смит, извршен ДИРЕКТОР, IdleGaming. "Ние си помина сите-во поплава од сеопфатно додатоци во оваа ажурирана верзија на играта, што го прави подобро од било кога.Ова е премиум социјална казино игри во своите најдобри, давање на играчи ултра-реални, автентични free-to-игра покер искуство со користење на највисоко вистински пари стандарди." Пуштање на Свежи Палубата Покер во почетокот на 2013 означени Неактивен Игри е нов фокусира на изградба на портфолио на премиум социјална казино игри.Топ 3 мобилни покер стан со повеќе од пет милиони регистрирани играчи,Свежи Палубата Покер е најголем корисник-номинална социјална покер игра и на Apple App Store и Google Play.Играта е призната со EGR Награда за Иновација во Покер, победувајќи од многу воспостави вистински пари iGaming оператори.Свежо Палубата Покер: Reloaded карактеристики сè играчи знаеме и љубов за Свежо Палубата Покер, но со нови карактеристики и подобрувања кои го прават тоа дури и повеќе незаборавни социјална покер искуство.Свежо Палубата Покер: Reloaded Карактеристики: Свеж Палубата Покер: Reloadedis достапна за преземање бесплатно за iOS мобилни уреди во https://itunes.apple.com/app/fresh-deck-poker-reloaded/id536381662 и за Android уреди https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idlegames.eldorado и https://www.amazon.com/gp/mas/dl/android?p=com.idlegames.eldorado jetzt spielen де texas holdem. It исто така, може да се најдат на Facebook во facebook.com/FreshDeckPoker jetzt spielen покер texas holdem. For повеќе информации на Свеж Палубата Покер: Reloaded и Неактивен Игри посета https://idle-gaming.com кога не sainsburys ослободување слотови за домашна испорака. About Неактивен Игри во Мирување Игри е премиум бренд на социјалните казино игри.Сан Франциско-базирана компанија развива и води suite на казино-стил социјална и мобилни игри.Со тим на ветеран iGaming професионалци, искусни социјалната/мобилни експерти, rockstar програмери и највисоката уметност на стандарди за квалитет, Неактивен Игри создава светот повеќето забавни и автентични социјална казино игри.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кога не sainsburys ослободување онлајн испорака слотови.