кога не Sainsburys ослободување слотови за домашна испорака

Водечки развивач и снабдувач на iGaming решенија, Greentube, влезе во нова партнерство се справи со SKS365 Група спортски обложувања и игри бренд Planetwin365, додека во исто време ослободување на својот најнов наслов, Богатството на Вавилон.Соработката дека ќе се прошири на интернет на операторот кој нуди и подобрување на италијански iGaming пазар, е благодарение на договорот со Capecod Игри, казино игра инвеститорот и платформа решение на услуги под NOVOMATIC Италија Група чадор и дистрибутер на Greentube игри во Италија.Откако се приклучи на Групата во 2017, Novomatic Италија го најави завршувањето на стекнување на Capecod Игри во февруари 2020 година. Производ пристап: Под условите на содржината договор, Planetwin365 корисници и на веб и мобилна апликација ќе добие пристап до наградуваниот содржини од Виена, со седиште на услуги и Novomatic Интерактивни поделба, вклучувајќи голем број на вентилатор омилени како Лејди Шарм Делукс, Sizzling Жешка Делукс и на Древниот Египет-тематски наслов, Книга на Ра Делукс.Главниот Извршен Директор за Capecod Игри, Мауро Roncolato, коментира за содржината интеграција се справи во неодамнешното соопштение, вели.. кога не sainsburys ослободување слотови за домашна испорака. "Ние сме многу среќни да бидат во можност да ги понуди, преку нашата платформа, Greentube игри со оператор од примарна важност, како што се Planetwin365 кога не sainsburys ослободување онлајн испорака слотови. Greentube е сега најчесто бараните услуги од онлајн игри на пазарот и ние сме возбудени за да биде во можност да им помогне на операторите да ги додадете овие производи на нивната понуда." Исто така, коментирање на тај-up, Главен Комерцијален Референт за SKS365, Троја Кокс, рече.. кога не sainsburys ослободување нивниот дом испорака слотови.

"Во момент на длабока трансформација и динамика на пазарот, ние продолжуваме нашата патека на раст од потпирајќи се на најдобрите партнери во смисла на иновација, ефикасност и безбедност.Три фиксни столбови за нашата компанија, која одлучи одамна да се издвоите како референтна точка за корисниците, гаранција за успех за услуги и одговорен операторот за италијанскиот пазар".Богатството на Вавилон: Соодветствува со неодамнешното тај-до, на Австрискиот претприемач е додадена на нејзината "Дом на Игри" преку својот бренд нов видео слот, Богатството на Вавилон.Достапни за сите Б2Б партнери, на 5-ролна, 3-ред 25 фиксни линии играта е поставена во бујна градини на Вавилон каде што играчите се приклучат на убава Semiramis внатрешноста на ѕидовите на главниот град во потрага по мистериозниот Рубин Сфера и величествен Вавилон Кула кога не sainsburys ослободи нивните божиќ испорака слотови. Semiramus служи како на играта Диви симбол и може да се замени за сите симболи освен на Распрскување и Бонус симболи, додека Рубин Сфера може да награда до x35 вкупниот влог или зголемува Вавилон Бонус.На Распрскување, во меѓувреме, ги поттикнува на Дополнителни Игри функција и шанса на Вавилон Бонус.Карактеристиките на играта: Слетување на три или повеќе Растера симболи насекаде на репортажите предизвикува Екстра Игри функција со победа мултипликатор дека се движи од x2 да х5 играчот влогот.Износот на екстра игри доделена исто така се движи помеѓу 8-25, сепак, дека промените ако Вавилон Бонус е награден.Минималниот износ на дополнителни игри, кои може да се доделени од страна на Вавилон бонус е 30, а максималниот е 99 не галакси s10 има microsd слот. Кога Рубин Сфера се појавува на репортажите, износот може да се зголеми.Кога Рубин Сфера земјиште на ленти, тоа може да го направи еден од трите работи; или зголемување на Вавилон Бонус Џекпот од 1, зголемување на вториот по 1 и предизвика Дополнителни Игри функција, или мистерија награда на меѓу 1x да 35x вкупниот влог може да биде награден.Кога бонус џекпот достигна 99, Екстра Игри функција е автоматски активен. не галакси s10 5g има microsd слот.