Horloge Tournoi покер слободен

Казино оператор Песоци Кина има претстави својот нов филм во стилот на ТВ место глуми во пензија фудбалер и поранешен Англија капитен Дејвид Бекам под маркетинг кампања "Никогаш нема да се Реши." Се сеќавам кога Песоци Кина изрибан деби на маркетинг притисни го создал глуми Бекам последниот месец?Се испоставува, казино оператор само shelved тоа привремено, одложување на лансирањето за еден месец за причини кои се уште се нејасни.Бекам е во срцето на ад-одење околу Марина Беј Песок во Сингапур, облечени сите suave изглед и поканува сите да уживаат во сите расипува integrated resort и казино имаат да понудат.На Ентони Mandler-режија ТВ спот е само еден аспект од "Никогаш не се Населат" кампања, која, исто така, ќе се состојат од весник и списание реклами, како и билборди се шири во целиот Азија, особено во Сингапур, Индонезија, Кина и Малезија horloge tournoi покер слободен. "Јас сум соработувал со Марина Беј Песок на широк спектар на проекти кои се движат од добротворни настани, инспиративни работилници и празнична прослави," Бекам се вели во соопштението подготвена рог високо се обложувам craps. "Ова е бренд кој секогаш сака да биде најдобар во сé што тој прави.Тоа е зошто јас сакам Марина Беј Песоци.Јас сум воодушевен да се биде дел од нејзината приказна за 'Никогаш не се Решат,' кампања, што е за прослава на неверојатно дестинација." Марина Беј Песоци е неверојатно дестинација во секоја смисла на зборот.Тоа е дом на некои од повеќето екстравагантни и луксузен забава, трговијата на мало, јадење и options насекаде во Азија.На Гордон Ramsay Група ќе започне Леб Улица Кујна концептот На Shoppes во Марина Беј Песоци некаде во првата половина од 2015 година блек џек виски цена во нигерија. Одморалиштето е партнерство со познатиот готвач беше најавено претходно оваа недела, се отвора вратата за Ramsay да го покажат својот уникатен бренд на кулинарски волшебништво во една од портата дестинации во Азија блек џек виски вкус класичен.
"Јас сум воодушевен да се отвори во Сингапур со партнерот како што Марина Беј Песок, кој е добро познат за обезбедување од светска класа јадење искуства во пазарот, каде што луѓето едноставно сакаат нивната храна," Ramsay рече блек џек виски вкус cena. "Понатамошна експанзија во Азија е возбудлива потег за нас и ќе видиме нашите успешни Лондон концептите се пренесуваат и прилагодени на овој нов пазар." Ramsay се приклучи на долгата листа на неговите врсници кои веќе имаат свој установи во внатрешноста на одморалиште, вклучувајќи Марио Batali, Даниел Boulud, волфганг Пак, Tetsuya Wakuda, Џастин Quek и Дејвид Томпсон.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ирски отворен покер главниот настан.