сајтови покер Idn бонус 30

Вторник 25 април 2017 – BetMotion.com најголем Latam онлајн игри на организаторот, има завршено договор со AutoGameSYS (ЗНАМЕ) да мигрираат својата понуда на стенд-од гејминг платформа.Транзиција кон нова платформа ќе се одржи во вториот квартал од 2017 и да се овозможи BetMotion.com за да ја прошири својата работа во Latam регионот.ЗНАМИЊА' платформа карактеристики локални и меѓународни обработка на уплатата решенија, над 1.000 игри, и комплетна спортски обложувања платформа со повеќе од 20.000 настани, секој месец, вклучувајќи видео во живо стриминг на врвни спортски настани.
BetMotion клиенти ќе се добие пристап до голем број на свет-класа содржини од Microgamimg, Playtech, NetEnt, Betsoft, Leander Игри, Г-дин Slotty, Endorphina, Zitro, Ортиз, Патагонија, RCT, кора од лимон, MGA, Шампион, SportRadar, BetGames ТВ и повеќе сајтови покер idn бонус 30. BetMotion е COO, Леонардо Baptista рече: "Интегрирање BetMotion.com's придонес кон AutoGameSYS (ЗНАМЕ) платформа става нас во совршена положба за одржување на нашиот раст во регулирани Latam регионот.ЗНАМЕ работи во неколку јурисдикции и back-office management system ни дава рок солидна основа за да се изгради од." За BetMotion.com BetMotion е лиценциран казино, спорт, покер и бинго онлајн коцкање веб-сајт.Лансиран во јули 2010 година од страна на Визија Медиумски Услуги N сајтови покер idn bca онлајн 24 часови. V., Betmotion обезбедува онлајн игри за забава на глобално ниво со силен фокус во LATAM и Бразил сајтови покер idn 24 часови. BetMotion работи на три јазика: англиски, португалски и шпански, а поддршка ДОЛАРИ, BRL и валути ЕВРА за игри клиенти.На AutoGameSYS игри платформа ќе им овозможи на бела означување на нивните услуги кон други игри компании и ќе се обезбеди најнова технологија за десктоп, таблет и мобилни уреди.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre сајтови покер freebet без бери прима депозит.