Telephone Banque Casino Coup De Pouce

Џон Вол само може да се прави неговата Dougie танц сите начин да се дебитант на годината почести.Џон Вол го сними својот прв кариера двокреветни и трокреветни и стана третиот најмлад играч да се регистрирате еден, ивица надвор Magic Johnson од 10 дена.Иронично, Магија присуствуваа да се види на Џон Вол покаже кој во сенка Мајкл Beasley е одамна 42 точка игра.Двајца играчи на спротивниот крај од спектарот.Ѕид е пред тркач за дебитант на годината, Beasley е во голема мера разочарувачки вториот вкупниот предлог-ги собереш, но, и двајцата играчи биле ставање на шоу минатата ноќ.Ѕидот украл шоуто со своите 19 поени, 13 помага 10 одбиените топки и 6 помага да се доведе на Визардс на 98-91 победа над Хјустон Ракети.Возбудлив младиот дебитант е побрзо отколку смрдеа на мајмун и тој дури може да доведе лигата во краде како дебитант оваа година telephone banque casino coup de pouce. Blake Грифин дебитант за Clippers е, исто така, вртење глави и тоа може да биде еден од повеќето конкурентни дебитант на годината трки што некогаш ќе ги видите.Сето тоа зависи од она што ви се допаѓа.Ако тоа е моќ, explosiveness и skywalking, ќе одат со Грифин.Ако тоа е флеш и танц ви се допаѓа, Ѕид има срцето telephone a roulette fisher price. Sportsbooks може да се подели акција на овие два кандидати за дебитант на годината, барем на почетокот.Останува да се види како овие дебитанти ќе настапат како долга исцрпувачки НБА сезона влече на.Да се биде неговото второ година во НБА, ќе треба да се размислува Грифин може да имаат предност по истегнување.Но, ако некогаш сте виделе Ѕид танц, детето има вештини за да се платат сметките и на и надвор од судот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre одговорна служба за коцкање обука.