одговорна служба за коцкање обука

LeoVegas се слави две години на тргување во велика БРИТАНИЈА, откако се започна во велика БРИТАНИЈА во февруари 2014 година одговорна служба за коцкање обука.

Од стоп чуден ПР акробации да го најавува претстојниот лансирањето на LeoVegas Спорт, тоа е доста година за кралот на мобилен казино.Во текот на изминатите 12 месеци, LeoVegas има драматично зголемување на својот бренд на свеста активност, со три национално ниво ТВ рекламни кампањи, како и интегрирани ПР, рекламирање, спонзорство, и маркетинг активности.Овие вклучуваат инсталирање на живот-големина на Тркало на Среќата во Westfield Лондон, домаќин на турнирот блек џек за вистинскиот живот Џејмс Бонд ликови и навива до нацијата со experiential активност на Синиот понеделник.Неодамна, LeoVegas потпиша спонзорски договор со СОНЦЕТО Арена, Вембли, по спонзорство со Премиер Лигата во фудбал, Хонда Граѓански Првенство и ITV2 е Славна личност Сок, меѓу другите.Во текот на изминатата година, LeoVegas има освоено голем број на награди кои ја препознаат и да се зајакне својата позиција како еден од велика БРИТАНИЈА е најбрзо растечките мобилни казина.Признанија вклучуваат: · 'Слотови Оператор на Годината', 'Мобилниот Оператор на Годината" и "Affiliate Програма на Годината" во EGR Оператор Награди 2015 · Добитник на 'Големата Награда на Самитот Ѕвезда 2015' во GP Bullhound Европски Еднорог Самитот Награди · 'Казино Affiliate Програма на Годината" и "Казино Филијалата на Менаџер на Годината" во iGB Филијалата Награди · 'Онлајн Казино Оператор на Годината" на Меѓународниот Музички Награди 2016 · 'Казино Оператор на Годината" во Игри на Интелигенција Награди 2016 Година Shenaly Амин, Велика БРИТАНИЈА Земја Менаџер на LeoVegas, рече: "Ние сме среќни да имаат таква успешна година на тргување во велика БРИТАНИЈА, по фантастичен започне пред две години.Ние се стави огромен фокусираат на нашите маркетинг активности и нашите награди се заслуга на целиот тим на LeoVegas respostas do jogo 94 покер. "Ние сме тепани нашите очекувања во однос на растот во текот на изминатите две години и со LeoVegas Спорт на хоризонтот, како и континуирана иновација и проширување на нашите мобилни казино производ, 2016 година е во потрага многу светли." За да дознаете повеќе за LeoVegas' планови за следните 12 месеци, ве молиме да стапите во контакт со Павле, Ребека или Claudia на 0113 323 0546 одговорна служба за коцкање wa.
За LeoVegas: LeoVegas е онлајн казино што нуди светска класа игра забава и нуди над 500 + игри на мобилен, таблета и вашиот компјутер slots 1 (1 bank of 1). LeoVegas е Европа најбрзо и најмногу како user-friendly мобилни казино.Со најсовремена технологија, иновативни податоци – управувано маркетинг и силна претприемнички менаџмент, LeoVegas се зголеми за да стане m-Commerce сензација.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre slots 2 (2 banks of 1).