што се случило со свежи палубата покер

Isle of Man-врз основа на коцкање софтверска компанија, Microgaming, ги поздрави уште еден студиото на неговата содржина агрегација платформа, има потпишано ексклузивен договор со Аргентинската фирма, Neko Игри.До-и-доаѓаат инвеститорот која се специјализира во "создавање на игри со латинска Америка пресврт," ќе ви помогне Microgaming прошири својата наградуваниот портфолио за своите клиенти во целиот свет.Латинска Америка пресврт: Инспирирана од традиционалната ShowBall бинго игра, Буенос Аирес-со седиште студио е првиот наслов, Супер ShowBall, е Бразилецот во стилот на 90-топка видео бинго игра.Мобилен-friendly игра пакети удар, со средна до висока нестабилност акција и мистерија награда на кој има 4,000 x џекпот награда!Насловот е достапен исклучиво со Microgaming од Мај 26 и се приклучува на плетеницата на нови игри кои се постојано додадена на платформа од страна на добавувачот е растечка линија на независна студија и содржина партнери што се случило со свежи палубата покер. LATAM жалба: Коментирање на новото партнерство, Комерцијален Директор за Microgaming, Леон Томас, се вели во официјалното соопштение.. машина за перење со паричка слот за продажба. Видео бинго игри се особено популарни во LATAM, и тимот на Neko Игри се направи неверојатна работа со нивниот деби наслов, Супер ShowBall.Ние сме задоволни да добредојдовте на студио за нашата содржина агрегација платформа и со нетрпение очекуваме да работиме со нив за понатамошна диверзификација на нашето портфолио за Microgaming клиенти низ целиот свет.Да се биде дел од Microgaming е глобална мрежа на креативни студија обезбедува Neko, која е исто така се поврзани со велика БРИТАНИЈА ризичен капитал на фирмата, Velo Партнери, со светски игра дистрибуција способности.Римејк на класиката: Вклучен во својата мал број на изданија овој месец, на коцкање софтверска компанија неодамна го претстави нас на својата ново ажурирана верзија на Бесмртна Романса.Тоа е речиси една деценија од безвременската класика беше првично објавен и тоа е се уште се смета за еден од најдобрите онлајн слотови некогаш направени.Вампир-тематските насловот е remastered на новиот HTML5 формат кој поддржува домаќин на изведба и функција надградби, така бидете сигурни да проверите!Мега джакпот: Во други возбудливи вести, Microgaming е неодамна започна прогресивна игра, Absolootly Mad: Мега Moolah!, развиена исклучиво со Тројно Работ Studios, е добитник на две Мега джакпот во рок од еден месец од нејзиното лансирање, еден на Мај 24 за €6,598,989.96 и со други за €2,988,723.33 на Мај 27 машина за перење прав кој слот. Индустрија-води мрежата има исплатени над €1.1 милијарди долари до денес. машина за перење монета слот заглавен.