како да се коцкање лиценца

Инвеститорот BetSoft Игри се согласи содржина се справи со Азија оператор AsiaOnlineBet како да се коцкање лиценца.

AsiaOnlineBet ќе ги преземе за BetSoft е целосен пакет на десктоп онлајн игри производи, вклучувајќи ги нејзините Slots3 портфолио на 3D видео слотови како да се коцкање лиценца во малезија. Slots3 наслови како што се Циганска Роуз, Повеќе Злато Diggin' и SugarPop ќе бидат понудени на операторот Anobet.com сајт, со BetSoft е Того спектар на мобилни игри сет да го следат во 2015 година menang покер магазин џуди индонезија. BetSoft сметка менаџерот Мет Avison рече: "дофат на AsiaOnlineBet во пазарите во Азија е огромна, а нивната заложба за обезбедување на највисок квалитет на интерактивни игри искуство dovetails со нашите сопствени стандарди и цели." Богатството Yupeng, AsiaOnlineBet извршен ДИРЕКТОР, додаде: "Оваа колекција на игри е најдоброто што сум го видел во широк пазарот на достапни содржини денес." mengapa texas holdem poker не bisa dibuka.