казино Qu нг нам Tuy N D нг

Soooo, вечерва беше сосема веројатно најдобрата партија на целата година, кога станува збор за igaming конференција партија историја.Му благодариме на бог за автоматско spell check кога станува збор за пишување, бидејќи тоа goddamn absinthe бар предизвика мене да hallucinate и едвај го прочитате мојот компјутер на екранот како да се обиде да recollect мојот ноќта, токму сега, на 6am.Вечерта почна со добивање на frisked на вратата од страна на страшно во потрага пичове кои mimicked на apocolyptic Лудиот Макс филм, заврши со пиштоли, pith helmits, секири, midgets и на сите.Ако живеат свињи, буриња на оган и мртви свињи на плукаат надвор од партијата место не го направи тоа за вас, имаше многу кал борење жените, преставува еден Тина Тарнер, а Djing Боб Дождови и дијамант начичкана Калвин Ayre на внатрешноста да ти ги забавуваат во текот на ноќта.По ебење чудно, но сепак многу кул партија дојде до блиски, поголемиот дел од толпата зеде брз кабината да се прошетаат Мила, локалната стриптиз бар што е дозволено Мајкл Caselli, Боб Дождови, и Калвин да се земе брз патување нагоре на сцената, и за мене да се земе убаво брзо слика на момците на сцената пред сме биле гонети од надвор.Пред неизразен исклучување за вечер, јас не ги преземат брзи патување горе на "приватни покаже област" со покер некои аргументи кои ќе останат безимените, но јас бев започна надвор доста веднаш штом видоа дека јас не била лезбејка казино qu нг нам tuy n d нг. Dammit!Следниот пат, претпоставувам.Проверете слики, ДАФ награда примачот Крис Costigan и sneak peak на претстојните видео за партијата казино qu нг ninh tuy n d нг. Ayre Глави Борење во Чоколадо!АЖУРИРАЊЕ: додаде еден тон нови слики во галерија од лансирањето на партијата, оди ги проверите!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино катар сан хуан де miraflores.