Fallsview казино ресторани нијагарините водопади

Арсенал Фудбалски Клуб поздрави VBET како своја Официјална Обложување и Игри Партнер распишување на три-годишен договор fallsview казино ресторани нијагарините водопади. VBET е B2C бренд од BetConstruct кои им обезбеди на своите наградуваниот софтвер за да на некои од најпопуларните брендови во гејминг индустријата.Партнерството ќе видите VBET донесе нивниот иновативен пристап директно на Арсенал фанови на стадионот и во светот со Ray Parlour fronting кампањата и означување на следниот чекор во VBET глобална експанзија fallsview казино шатл од торонто. Vigen Badalyan, VBET е извршен ДИРЕКТОР и Основач, рече, "Ние сме големи обожаватели на Арсенал традиција и партнерство со VBET е клучен дел од долгорочна стратегија. VBET се напојува со BetConstruct, бизнис ние направивме 16 години во Ерменија и стана водечки снабдувач на igaming technology. By градење на нашите софтвер и прави се што е во куќата можеме да ви понудиме VBET клиенти иновативна, лесно и безбедно искуство, кој е одговорен коцкање во срцето на брендот.Ние со нетрпение очекуваме да занимавање со страсна Арсенал фанови низ целиот свет." Арсенал Комерцијален Директор, Питер Silverstone, рече, "Ние сме среќни да ви посакам добредојде VBET во нашето семејство на официјални партнери.Иновација е клучен дел од она што вози нас во Арсенал, па ние сме возбудени да се здружат со такви напредни размислување, глобален бренд." "Со нетрпение очекуваме да работиме со нив да се создаде неспоредливи содржина и да се обезбеди ексклузивни понуди кои ги знаеме нашите поддржувачи ќе уживате." Реј Parlour ќе пред кампањата, како нов VBET Амбасадор кој ќе функција нарачана кампањи за фановите да уживаат.Партнерството ќе видите VBET е карактеристична 'v-знак' лого користи во текот на стадион и во склопот на Арсенал дигитални платформи.За VBET VBET е B2C бренд од BetConstruct, глобален наградуваниот технологија и услуги за интернет и земјиште-базирани игри индустрија.Со седиште во Yerevan, Ерменија, бизнис беше формирана во 2003 година и има порасна на над 3,000 луѓе со седиште во канцеларии низ целиот свет. BetConstruct иновативниот и популарни услуги вклучуваат интернет и мало sportsbook, казино, покер и многу повеќе, давајќи им на оператори транспарентен пристап до алатки и поддршка потребни за да се постигнат нивните посакуваното ниво на раст и успех.За да дознаете повеќе за VBET, посетете ја: www.vbet.com за Да дознаете повеќе за BetConstruct, посетете ја: www.betconstruct.com За Арсенал Фудбалски Клуб Арсенал Фудбалски Клуб бил роден кога група на работници во Dial Плоштадот вооружување фабрика во Woolwich, особено истерани Scotsman Дејвид Danskin и Џек Смирен, одлучи да се формира фудбалски клуб за да ја разбие монотонијата на фабрика живот.Од тоа Dial Квадратни тим одигра својот прв натпревар против Источна Скитници во 1886 година, Арсенал нема за да стане една од Лондон е најуспешните фудбалски клубови и еден од најпознатите имиња во современиот фудбал со милиони страсни следбеници во светот коцкање во тере високата индијана. Steeped во историјата и традицијата, Арсенал Фудбалски Клуб напредуваше на пионерски и иновативен дух кој постоел во текот на своето 133 години постоење.Додека општество и фудбалот се може да се промени за време на овој период, Арсенал има секогаш служи за да се создаде чувство на заедница на луѓе тука во Islington, во велика БРИТАНИЈА, а сега целиот свет.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre коцкање во taos ново мексико.