близнаци реката казино отворен часа

.С.-врз основа на Научни Игри Корп, во вторникот најави назначувањето на Даг Albregts (на сликата) како компанија извршен заменик претседател на групацијата и главен извршен директор за игри.Тој се приклучува на Научни Игри од Остри Електроника Корп на Америка, каде што тој неодамна служеше како претседател и извршен ДИРЕКТОР, според соопштението.р Albregts ќе го замени Derik Mooberry како Научна Игра е главен извршен за игри.Г-дин Mooberry – кој бил во позиција од US$5.1-милијарди стекнување на Bally Технологии, Inc во 2014 – ќе останете со компанијата како извршен потпретседател за стратешки проекти, рече Научни Игри.ccording да вторник е соопштението за медиумите, Г-дин Albregts ќе го надгледува Научно-Игри' за развој на производот, производство, синџирот на набавката и продажбата на компанијата игри производи, системи и услуги близнаци реката казино отворен часа. #8220;со Оглед Научни Игри' разновиден спектар на водечка индустрија на производи и услуги, ние сме многу возбудени што ќе се носат Даг е длабоко искуство управување со широк спектар на високо-технолошки бизниси и постојаните иновации низ производни линии да доведе игри на поделба", рече Бери Cottle, главен извршен СЕКРЕТАР на Интерактивни и дојдовни компанија извршен ДИРЕКТОР, во изјава содржана во порака.e додаде: "Даг е докажан успех во екслузивно глобалната технологија компании ќе ни помогне да доведе индустријата во иновации и ни овозможи да се изврши нашите стратегии за раст.Исто така сакам да се признае Derik Mooberry за неговите услуги и лидерство во нашата компанија и во рамките на нашата индустрија.Ние сме во потрага напред за да продолжи да работи со него." р Cottle беше назначен претходно овој месец, како Научни Игра е нова група извршен ДИРЕКТОР и претседател, ефективно 1 јуни 2018. близнаци реката казино онлајн слотови.