соништа казино слободен врти кодови

Постојат 12 натпревари закажани за недела во Недела 11 од МАК сезона.Во тие 12 matchups, шест патот тимови се фаворизира, вклучувајќи го и Канзас Сити Шефови (6-3), кои се наведени како најголема креда целокупната во -11 посета на Њујорк Гиганти (1-8).Тоа е тешко да се сфати обложување јавноста ќе најдат некој начин да се врати на сопнување Гиганти, и покрај фактот дека тие имаат освоено четири од последните пет опфатени седум од осум во серија.Сепак, тоа не би било чудно да видите некои од другите пет дома underdogs да се добие поддршка од bettors во неделата, особено Green Bay Packers (5-4) хостинг на Балтимор Гаврани (4-5).Додека Green Bay одбранбен Brett Hundley се смета за сомнителна со hamstring повреда, нема шанса оваа линија може да флип од +2 ако тој е ослободен да се игра врз основа на неговите перформанси минатата недела во 23-16 патот победа над Чикаго Мечки.На Гаврани загуби дома да го Носи во Недела 6 и се падна три четири.Говорејќи на Чикаго (3-6), тренер на Џон Фокс тим е наведена како една 3-точка дома, кучето наспроти Детроит Лавови (5-4) и има направено и во таа улога неодамна.Мечките се 9-1 против ширењето на нивната последните 10 игри, како домашни кучиња, освои пет од нив целосно.Лавовите имаат, исто така, не успеа да се покрие шири во четири од последните пет средби.На Далас Каубојс (5-4) се уште многу јавни тим кој може да се види парите доаѓаат од нив, иако тие повторно ќе се игра без ѕвезда трчање назад Езекиел Елиот.Со Елиот служи на првиот натпревар од неговите шест игра суспензија, Каубојците изгубени 27-7 минатата недела на Атланта Соколи.Сепак, Далас е 9-3 директно нагоре во својата последна 12 дома игри и може да се види на линија составен од +3.5 да поле за цел или помалку против Филаделфија Орли (8-1) пред да функционирање за недела Вечер Фудбал.На Орлите се доаѓа надвор bye и може да биде достоен за згаснато како што се вози на МАК-најдобрите седум-игра победничката низа во AT&T Стадион.Каубојци одбранбен Dak Прескот доведе својот тим до 29-23 прекувремена работа победа во последните почетниот состанок, и тој треба да биде екстра мотивиран да се игра спротивниот колеги втора година сигнал повикувачот Carson Wentz.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre соништа казино слободен врти кодови.