казино Med Snabba Uttag 2021

Глобалниот опсег на најголемата светска игри технологија настан, МРАЗ Лондон (5-7 февруари 2019, ExCeL Лондон, велика БРИТАНИЈА), е предвесник од страна на водечките дигитална маркетинг агенција, Дигитални Гориво Маркетинг како компанија се подготвува да направи своето деби како изложувач во 2019 казино med snabba uttag 2021. Агенцијата, која има канцеларии во велика БРИТАНИЈА, Австралија и САД, е подготвена да се вратиме на расте возбудата околу спортско обложување во Северна Америка од страна добредојде на настанот различни меѓународни присутните на својата сопствена кафе куќа на МРАЗ Лондон showfloor.Коментирање на нивното решение да се направи преминот од посетител да изложувач во 2019, Тоби Oddy, основач и извршен ДИРЕКТОР на Дигитални Гориво Група, вели: "Нашиот тим се присутни уште од првиот МРАЗ Лондон, откако transitioned од операторот да агенција, па како нашиот бренд расте ова е следниот чекор.Возбудата околу НАС спортски обложувања отворање на пазарот до беше главен двигател за нас да се регистрирате како излагачи и ние исто така сме посебно заинтересирани да се види како ПИ е да се биде усвоена во текот на сектор." Основана во 2013 година од страна на Oddy, порано на Ladbrokes, Корали и Замок, агенцијата има прошири во нови сектори и низ сите регулирани пазари со конкретни фокусира на подобрената iGaming пазар во оваа година е покаже.Дискутирање поголемиот фокус цела индустрија, Oddy рече: "Стави едноставно, ние сме експерти на обезбедување ефикасна нов клиент донесени заедно со водечка индустрија на корисникот задржување за обложување и игри брендови.Ние навистина веруваме дека нема друга дигитална агенција има длабочина на iGaming искуство дека нашата глобална тим има низ сите маркетинг функции." Пошироката Дигитални Гориво Група нудиме широк спектар на услуги преку; Маркетинг – стратешки менаџмент и каналот за извршување услуги за обложување и iGaming брендови; Перформанси – мрежа на филијали, мобилни партнери и е во сопственост на интернет средства, плус Интелигенција – на ПИ управувано технологија оџакот доставување на сеопфатен увид и маркетинг автоматизација.Изложен на овие МРАЗ Лондон, компанијата тврди дека тоа ќе обезбеди забава, пријатна атмосфера за да прават бизнис во преку нивните нарачана кафе куќа на Стојат S2-100 најблиску казино да vail. "Како прв пат изложувачите на МРАЗ Лондон ние ќе бидеме очекуваме да се видиме се соочува стариот и новиот додека делење barista направени coffees за секој кој сака да дојде за разговор," Oddy додаде.МРАЗ Лондон 2018 избрана 589 изложувачи извлечени од 65 јурисдикции.На единствен број на посетители присуствуваа на настанот беше независно ревидирани како евиденција 33,536, 11% зголемување на 2017 и ознака за земја која ги претставуваше случај седмиот последователни година на раст.За повеќе информации на МРАЗ Лондон 2019 и да се регистрирате, посетете ја: icelondon.uk.com Медиумите Прашањата: Дан Камен – [email protected] +44 (0)20 7384 8121 Крис Џонс – [email protected] +44 1273 699 900 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колорадо.