не Pa им овозможи на онлајн коцкање

"Ние веруваме дека нова граница во онлајн вистински пари казино е каша-up на живо стриминг, социјални карактеристики и gamification", вели извршниот ДИРЕКТОР & Ко-основач на Letsbet.com Мајкл Pedersen.Малта 17-ти ноември 2017: Тоа е со јасна цел за да се донесе свежа перспектива на индустријата дека поранешен Регионален Бизнис Менаџер на NetEnt, Мајкл Pedersen и поранешен Шеф на Работењето на LeoVegas, Стефан Lind се здружени сили да се создаде нова и пионерски онлајн casino не pa им овозможи на онлајн коцкање. Letsbet.com ќе започне рано 2018 сонцето крстарење казино daytona плажа. "Повеќето казино оператори се во ист брод, се соочуваат со ограничена способност да се диференцира нивните основни нуди, како на истиот игри се достапни на повеќе или помалку сите сајтови.Тоа е зошто тоа е толку важно да имаат храброст да се залагаме за нешто во однос на уникатни карактеристики и маркетинг концепти – ние не сите можат да им служи на истата шпагети Bolognese во нашите ресторани!", вели извршниот ДИРЕКТОР & Ко-основач на Letsbet.com Михаил Pedersen сонцето крстарење казино.
"Решивме од еден ден дека сакавме да се биде различен, да одат сите и се осмелуваат да се издвоите!" тој продолжува.По една година од опширното истражување, двајцата основачи верувам дека постои една сосема нова категорија на онлајн вистински пари, казина на патот.Оваа нова раса на казина види повеќе социјални аспекти од земјата-базирани и виртуелна валута средини спроведува во вистински пари амбиент пристаниште richey. "Кога ќе посетите некоја земја-врз основа казино, дали ќе седнат на празни блек џек маса или на оној со едно седиште лево и луѓето, да се забавувате?Казино играчи може да не се секогаш сакаат директно да зборуваат на други играчи, но јасно е дека тие често сакаат да комуницирате со казино персонал и да уживате во индиректно присуство на други играчи; тоа е она што ние се обидуваме да се реплицираат со користење на најнова технологија." вели СМО & Ко-основач на Letsbet.com, Стефан Lind сонцето меѓународни казино онлајн коцкање. Letsbet.com ќе имаат голем број на индустрија-прво карактеристики, на пример секојдневно живеат преноси, презентирани од страна на казино домаќините, давање на играчи ново ниво на забава и интеракција со брендот.Со зголемувањето на популарноста на сè живо и користење екслузивно стриминг технологија, оваа функција има за цел да се зголеми конверзија стапки, да ја прошири сесија пати и во целина се зголеми за задржување стапки, и тоа преку градење поблиски врски со играчите.Друга индустрија-првиот функција, ќе биде комплетен инстант messenger функција која им овозможува на играчите да додадете пријатели, да креирате групи и да разговарате ако тие сакаат.Концептот се базира околу тајна агенција тема, каде што играчот се приклучува како "новиот регрут" и се движи до нивото од завршувањето на задачи и missions како да се победи слот машина da бар. Letsbet.com е подигнувањето преку Заедно Игри (BetHard Група) платформа, која има на MGA лиценца.Играчите ќе имаат пристап до сите премиум игра наслови од услуги, како што се NetEnt, Microgaming, Yggdrasil и Quickspin да споменам неколку.Првичниот фокус за Letsbet.com ќе биде Нордискиот регион.За да се стекнат со бета пристап и дознај повеќе, sign up на www.letsbet.com денес.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се победи безбедно рулет.