постои ли систем за да се победи на слот машини

Тешко на петиците на 2 големи онлајн прогресивна слот победи (еден за $8 милиони евра и уште еден за $2 милиони евра) во Intercasino и Littlewoods Казино овој месец доаѓа веста дека на 39 години, самовработени Британецот пејзаж градинар од советот имот во Sunderland се слави по raking во Партијата Casino.com џекпот на US$1 092 957 надвор од акциите на само 18 центи.Брајан Somers, кои нормално се заработува околу $15 000 една година, го освои PartyMega Џекпот на Супер Богатство Тркала игра на онлајн казино минатата недела, ослободување од коцкање компанија ја открива постои ли систем за да се победи на слот машини. "Наеднаш екран почна да трепка," изјави Брајан среќен 7 казино brookings орегон. "Јас беше побарано да се избере шест смешковци се соочува.Четири откриена златна долари и тикер на врвот на екранот почна да се трка и сите овие бројки може да се излезе.Тоа го рече и јас го победи над милион долари!Мислев дека тоа е грешка.Јас се сврте на компјутер, надвор и дури и изваден тоа.Јас тогаш најавени назад и го виде $1 092 957.68 на екранот и се на телефон и тие рече " својата рамнотежа е над $1 милиони долари господине."' Брајан рече дека тој има намера да го користи своето windfall да ја обезбедат иднината на своите шест-годишен син Corey среќен 7 31 покер работи.
"Јас сум надевајќи се да ги употребиш парите за да се направи мене и моето семејство безбедна за остатокот од нашите животи.Јас сакам да се купи куќа, оди на одмор и да се добие нов автомобил.Исто така сакам да се прошири мојот градинарство бизнис", рече тој.На luckiest пејзаж градинар во велика Британија оваа недела, рече дека неговите претходни најголемата победа беше GBP40 на велика БРИТАНИЈА Националната Лотарија и дека тој може да ги користи своите нови богатите статус за да го купите Sunderland ВО странска валута сезона билет.Партиски Игри портпаролот рече, " видовме некои големи победници во нашето време, но за некој да се победи толку многу од само 18 центи е навистина извонреден и е рекорд победи.Брајан е голем човек и заслужува тоа, и посакуваме него и неговото семејство на сите најдобрите за иднината." Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019 среќен 7 казино billings мт. Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. среќен 7 казино бонус кодови.