се создаде репликација слот Postgres Rds

Coingaming.io, водечка платформа на услуги која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin cryptocurrency решенија за iGaming сектор, денес најави дека тоа е прва на услуги за да се интегрираат Endorphina казино игри за Bitcoin от игри оператори.Според договорот Coingaming.io се во можност да обезбеди Endorphina е полн спектар на 24 HD премиум казино игри, кои вклучуваат популарните "Сафари", "Geisha" и "Експлозијата!Бум!Bang" на нивните меѓународни клиент базата на Bitcoin казино оператори се создаде репликација слот postgres rds.
Tauri Tiitsaar, COO на Coingaming, објаснува: "Coingaming е фокусиран на обезбедување на најдобрите гејмерски искуство за нашите клиенти.Нашето партнерство со Endorphina обезбедува нашата мрежа на онлајн Bitcasino оператори и играчи од над 80 земји има пристап до најдобрите и најпознатите започнување HD приходи генерирање на игри е можно." Јан Urbanec, Продажниот Менаџер на Endorphina, коментари: "Coingaming е почитуван плеер кога станува збор за Bitcoin гејминг платформи и бела етикета услуги.Тие продолжуваат да ја покажат нивната страст за обезбедување на своите клиенти со највисоките нивоа на одговорност, транспарентност и на доверба во Bitcoin казино индустријата за игри.Ние сме убедени дека Bitcoin казино игри играчи ќе го поздравуваат воведувањето на нашите Endorphina игри." За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Coingaming.io Марк McGuinness Телефон: + 44 (0) 7970 150907, или e-mail: [email protected] За Coingaming.io: е водечка платформа на услуги која е специјализирана во обезбедување на Bitcoin крипто валута решенија за iGaming сектор велосипедот казино. CoinGaming.io обезбедува целосно опремен бело-етикета казино платформа која е на располагање за да оператори ширум светот.Платформата вклучува голем спектар на казино слотови (700+), како и дилери во живо за маса и игри со коцки.Дилери во живо се достапни 24/7 и се пренесуваат од професионални студија користејќи најсовремена стриминг технологиите.Корисниците можат да поднесат и да ги повлече веднаш користење на Bitcoin и играч паричници се ажурирани во реално време.Сребрен член на Bitcoin, Фондацијата на компанијата е овластен за спроведување на онлајн игри работење од страна на владата на Curacao под лиценца игри на среќа 8048/JAZ2013-008 .Компанијата Веб-страница: www.coingaming.io Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер турнир распоред.