духот езеро казино коцкање возраст

Greentube е поставен да започне во Грција благодарение на ново партнерство со Stoiximan, игра-tech компанија со седиште во регионот.Како NOVOMATIC Интерактивни Поделба, Greentube веќе успешно започна нивната содржина преку Stoiximan сајт.Играчи сега имаат пристап до премиум избор на онлајн слот за игри, сите имаат биле интегрирани преку NRGS платформа на Greentube.Она што Партнерството Подразбира: Играчите на Грција сега ќе имаат пристап до голем портфолио на игри создадени од страна на Greentube.Класичен NOVOMATIC игри како Sizzling Жешка делукс, Среќа Лејди Шарм и Книга на Ра Магија се меѓу насловите се предвидени.Двете нови и класични игри се на располагање на играчи во регионот, благодарение на новото партнерство.Според Greentube.. духот езеро казино коцкање возраст.

Раководител на Казино во Stoiximan, Јоанис Kalamvokis, коментираше: "Градењето на посилна казино производот е важен дел од нашите меѓународни проширување стратегија, како и одржување на нашите врвот позиција во Грција.Нашите неодамнешни лансирањето на Greentube е потврда на нашата посветеност да обезбедиме на нашите клиенти со одлична игра портфолио и ние со нетрпение очекуваме да видите многу повеќе возбудлива игра изданија се движи напред." Greentube CFO/CGO, Мајкл Bauer, го коментираше новиот партнерство, како и, во која се наведува дека компанијата е воодушевен да имаат свои игри во живо на Stoiximan во Грција како што тие знаат играчите сакаат своите титули во пазарот.Г-дин духот езеро казино самопослуга. Bauer чувствува дека новото партнерство ќе биде силна и да дава големи резултати во Stoiximan.Нова Содржина: Заедно со потпишување на нови партнерства, Greentube е зафатен и создавање на нови содржини, како и.Компанијата најави минатиот месец дека Азиските Среќата, популарна земјиште-базирани слот игра, се случува онлајн казино апликации вистински пари австралија.

Greentube направени онлајн верзија, достапни преку B2B партнери, кој четири обичен pandas.Новата онлајн слот игра има две диви симболи, како и бонус врти со распрскување симбол. казино апликации се плати од страна на телефонска сметка.