Catalogue High Tech Geant Casino

Онлајн коцкање оператор NetBet, и дигитална маркетинг агенција Генерал Лондон, се преземање на нивните "Направи Некои Шум" кампања за Twickenham во обид да се подигне на покривот, во текот на не-или-умре средба со Австралија во саботата.Математиката е прилично едноставна, Англија ќе мора да победи на Австралија во Twickenham, во саботата, ако тие се случува да имаат било какви шанси на квалификацискиот од Базен, по Велс зеде огромен чекор кон четврт-финалето со 23-13 победа над Фиџи на Милениум Стадионот вчера.Тие се случува да треба секој раб тие може да собере, и Twickenham толпата е критичен дел на таа равенка.За жал, се чини дека тие имаат изгубено нивните гласови на крајот, нешто за што canny онлајн коцкање оператор NetBet намера да направи нешто околу тоа catalogue high tech geant casino. NetBet и дигитален маркетинг агенција Генерал Лондон неодамна разменуваат handshakes во договор со кој ги видов создаде "Направи Некои Шум" кампања во насока на подигнување на покривите на Премиер Лигата во фудбал основа на горе и долу на земјата.Сега тие се свртуваат своето внимание кон рагби, и 2015 година Светското Првенство.На NetBet автобус, и со bevy на убавини, ќе биде на рака на Twickenham, на рака, надвор megaphones да огнена Англија фанови, во пресрет на нивните судри со Wallabies.Нивната цел е да се пробие на рекорди, но и тие имаат многу работа да се направи.На ниво на бучава пред да започне во кои историски пораз на Велшки минатата недела само заѕвони на 84dB.Спротивно на тоа, нивоата на бучава се тестираат на Шест Нации Првенство, претходно оваа година, покажа дека Том Џонс warblers на Милениум Стадионот во Кардиф беше loudest земјата со просечно ниво на звук на 92dB.Евиденција за индивидуална натпреварот беше 101dB кога Ирска го победи француски 18-11 на Денот на Вљубените, во Aviva Стадион, Даблин.Интересно, рагби фанови изгледа да се направи повеќе бучава од фудбалски навивачи, со Man Utd фанови сметаат дека loudest во Премиер Лигата тактовата фрек во просек за 83dB колку не треба да се подигне во покер. Megaphones може да го направите трик, но јас се уште подобра идеја колку ќе треба да поминат во казино да се добие comped. Maria Sharapova беше принуден да се пензионира мидвеј преку нејзиното отворање на натпреварот на Dongfeng Motor Wuhan Отворена во Пекинг оваа недела, и не ќе биде во можност да ја брани титулата таа победи на Кина Отворена следната недела.Зошто да не вработи неа?Во овој години Wimbledon, руската убавица испратени тениски фанови во бес по неа grunts и groans мери восхит 101dB на decibel метар – што е исто ниво на бучава, како гореспоменатите Ирска против Франција игра, и само 7dB помал од звукот на хеликоптер.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre колку треба да се плати за да започнете казино heist.