Hitman крв пари казино можи

Нова велика БРИТАНИЈА онлајн игри на сајт е pitching себеси како се оди до дестинација за "етничкото спортско обложување," што, по ѓаволите, тоа е hitman крв пари казино можи. Blackbet.ко.велика британија во моментов е само прскање страница пребројување надолу до октомври 1, по што велика БРИТАНИЈА punters ќе биде во можност да ги искористи себе на овој "етнички спортско обложување' нешто.Веб-страницата содржи малку други информации, освен изјавата дека операторите се "нов велика БРИТАНИЈА и Европската фокусирани етничка обложување спортски бренд," повторно, она што е.Да се нагласи точка, на сајтот има ротирачки палета на backdrops кој црна спортисти и (главно) црна фанови.Постојат некои дополнителни текст објаснувајќи дека неговата мисија е да обезбеди "играчи во нашите заедници" со возбудлива игри искуство "во најбезбедно и повеќето безбедна средина." Сајтот не се на "контакт" стр но не е така, всушност, ќе ви овозможи да се достават прашања.Директни прашања на e-mail адреса цитирана на страната за контакт досега нема нема одговор.Доменот е регистриран користење на приватност на услугата на 9 Мај hitman крв пари казино 8-ми кат. Таму е исто така Blackbet Facebook страницата што беше регистриран на јули 28, но има уште за да испраќате содржина.Па, е некој преземање на мочаат?Ова речиси се чини како вид на нешто што оние pranksters во Paddy Power, ќе создаде само да им се сака на Nigel Farage и Daily Mail нервен варење што прават чипови значи во покер. (Внимание Paddsters: на Immigrantbet.ко.велика британија домен е сеуште достапна.) Проверка на Blackbet е наведена адреса во Лондон, го открива заеднички деловен простор со ПР фирма наречена Wimbart, која работи со голем број на Африкански фирми, вклучувајќи и некои седиште во Нигерија.И ние не можеше да помогне, но се забележи дека Blackbet е почетен датум уредно се совпаѓа со одбележувањето на годишнината на Нигерија е постигнување на независност од Обединетото Кралство во 1960 година што прават чипови на покер значи. И не би го знаете тоа, Blackbet сајт е дело се појавува идентична со графика на Нигериската-лиценцирани Yellow-bet.com, кои започнаа оваа јануари во партнерство со Африкански мало и онлајн обложување оператор SUPABETS.Па така нашите пари е на SUPABETS најавува својата велика БРИТАНИЈА пристигнување во догледно време.Но тоа се уште не го објасни целиот 'етничка обложување' нешто.Е ова повеќе или помалку проблематична од furor дека поздравени од Paddy Power поновата "Секогаш се обложуваат на црно" руво за да ги промовира своите Mayweather v што прават боја чипови значи во покер.
McGregor обложување пазари?И тоа е мудро за профит-ум обложување фирма да се земе како само-што е опишано "хипер фокусирани на бизнис модел?" Нашиот влог, етнички или на друг начин, ќе биде "не".Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.