вода клуб

Во континуирани напори за да се зајакне својата Игра Агрегација Платформа (ЈАЗ), онлајн казино содржината на услуги, iSoftBet, влезе во партнерство справи со Малта-базирани игри содржина инвеститорот, Betsoft.Според соопштение за медиумите, пазарот-водечки казино содржината на услуги е голем ЈАЗОТ интеграција ќе видите популарни наслови како што се SugarPop!, Стампедо, Легендата на Нил и неодамна започна Змеј Кралевите, додава на својата веќе 2,000-наслов силна библиотека од 35-плус услуги, по завршувањето.Пошироката публика: интеграција ќе резултира со оператори на ЈАЗОТ да биде во можност за пристап дури и повеќе неверојатна содржина преку мобилен и десктоп, и да ги презентираат поширок дијапазон портфолио содржина на своите играчи во регулирани пазари, вклучувајќи Италија и Романија, меѓу другите.Главен Комерцијален Референт за iSoftBet, Мајкл Probert, рече.. вода клуб. "Како што продолжи да се стремиме да се изгради голем, висок квалитет на мрежа на игри на услуги партнери, тоа е императив дека договорот се погоди помеѓу iSoftBet и BetSsoft казино атлантик сити. "Нашите оператори во Италија и Романија особено се чека ова партнерство и ние сме возбудени за да биде во состојба да ги обезбеди со Betsoft suite на игри преку ЈАЗОТ." Исто така, коментирање на партнерството се справи, Betsoft Маркетинг Директор, Annamaria Anastasi, рече.. voorbeeld слот ван een sollicitatiebrief. "Ова е возбудлив развој за сите засегнати.Ние сме воодушевени да биде доставување на нашите игри да оператори преку iSoftBet Игра Агрегација Платформа voorbeeld слот ван een verslag.
"Ова се отвора нови врати за Betsoft како што продолжи да се проширува во нови пазари ширум светот.Со нашите стекнале со романскиот лиценца и континуиран раст во Италија, ова партнерство направи совршена смисла." Други интеграции и изданија: ISoftBet е зафатен оваа година, со други интеграција се занимава со вакви онлајн казино софтвер услуги, Fazi Интерактивни, Nolimit Градот и GoWild започне и Ganapati е целосен пакет на Јапонски-тематските игри, и повеќе.Добавувачот е најновата верзија, 5×3 ролна, 20-слот за линија, Топла Спин, е веќе популарна со GVC Стопанства' онлајн казино брендови и е сега на располагање на играчи во клучните регулирани пазари во светот, вклучувајќи ја велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Италија, Португалија, Романија и Данска. вуду дневна harrah ' s казино канзас сити.