бесплатен покер и слот машини

GRAsia праша Г-дин Loon дали во Азија Пацифик пазари потрошувачите беа и се движи кон изборот за еден џекпот или "самостојни" машини наместо поврзани-џекпот оние, иако со во секој случај "прогресивни" стил на игра, каде што колку е поголем облози, толку се поголеми можностите за да се предизвикаат карактеристики и или мали или големи джакпот.Многу добавувачи на оваа година G2E Азија имаше истакна самостоен прогресивна производи.onami е Г-дин Loon му одговори: "јас сметам дека постои побарувачка за двата типа на производот.Некои луѓе сакаат да играат поврзани производ, и други како да се игра своите 'сопствен' џекпот." поврзана прогресивна слот производ на екранот на Konami е стојат беше "Среќа Потоци".Таа користи – во видео наместо механички формат – елементи на традиционалните паричка им помогнам на играта можете да видите во аркадата.

apanese игри опрема бренд Konami покажа својот најнов Концерт слот машина кабинет (на сликата) на Глобално Игри Expo (G2E) Азија 2018 бесплатен покер и слот машини. Концерт е целосно нова платформа, со 23-инчни монитори," додаде Г-дин Loon, истакнувајќи дека е "многу помоќен" од претходните кабинети.
тоа беше "прави во текот на три просечни" секојдневно во однос на паричните средства во, додаде тој. слот машина vlt гратис голема. пазарот, а исто така и делови на Европа," рекол тој.Во U.

Тоа доби своја уникатна библиотека на игри," Г-дин Loon кажано GGRAsia.Тие вклучуваат "Ѕвезда Види Оган" и "Star Види Магма". "Тоа е нормално плати табела како и на "златен' плати табела и во зависност од тоа како висок играч влогови, тоа го активира повеќе "златен' симболи," тој истакна.лл три игри во серија "кои што имаат свои единствени бесплатни игри функција, но она што тие го имаат заедничко е Cai Лаи Si Ji бонус," на Konami менаџер додаде. Тоа беше одобрен во Макао неодамна," Матеј Loon (на сликата), производ и маркетинг менаџер за Konami Australia Pty Ltd, изјави GGRAsia за време на настанот од минатата недела слот машина vs нула off. Ние сме многу возбудени за да видите како серија врши", рече продукт менаџер. Овој производ е вршење исклучително добро и во U.
Таа се пушта сите нашите најнови производи и дефинитивно може да се каже разликата во графика," рекол тој.aming и забавен кооперација Konami Стопанства Корп работи надвор од Јапонија преку Konami Австралија и САД-базирани Konami Игри Inc.вкупно пет игра наслови и еден играта серија е на располагање за нов кабинет слот машина види за продажба.