подемот на ра онлајн слот

ong Конг-листата казино оператор NagaCorp Ltd е веројатно да се отвори продолжување на предводник Cambodian казино во октомври, Тим McNally, фирмата е претседател, изјави GGRAsia подемот на ра онлајн слот.
#8220;јас се предвиди [на Naga2 отворање] ќе биде во октомври," Г-дин McNally рече.agaCorp изјави во понеделник поднесување дека имотот е во процес одговара-вади и се очекува да биде оперативна во четвртиот квартал на 2017 подемот на ра слот машина за слободни. aga2 (на сликата во уметникот рендерирање) ќе бидат поврзани со NagaCorp е постоечки NagaWorld казино одморалиште преку еден подземен трговски центар наречен NagaCity Прошетка.Вториот отвори во август 2016 година подемот на ра слот машина онлајн. Групата смета дека со отворањето на Naga2 со обезбедување на помошни) забавни објекти ќе се зголеми NagaWorld е жалба до двете маса на пазарот и ВИП пазар во регионот и понатаму цемент NagaWorld, како на забава центар во Mekong регионот," NagaCorp рече во својата понеделник ослободување.aga2 ќе функција игри објекти со капацитет за до 300 маси и 500 слот машини, според NagaCorp е веб-сајт.Тоа, исто така, ќе вклучува 38 VIP соби.Имотот ќе им понуди дополнителни сместувачки капацитет пасош слот достапноста во vizag. Во потрага понатаму напред, и во контекст на се има 850 нови хотелски соби во Naga2, ние се очекува компанијата да се качат на големо (и многу потребни) освежување на NagaWorld е хотел соби и јавни простори," Сојузот Игри Хартии од вредност Asia Ltd аналитичар Грант Govertsen напиша во вторник белешка пасош слот достапноста во vijayawada. NagaWorld отворена за бизнис во 1995 година пасош слот достапноста во ongole. e додаде дека Naga2, најверојатно, ќе имаат корист од зголемениот број на посетители од Кина да Камбоџа и од подобрување на воздухот поврзување меѓу двете земји.agaCorp испратиле 20.3 проценти од година на година се зголемува во нето профит да US$150.6 милиони евра за шест месеци до 30 јуни, фирмата, рече во понеделникот.Растот беше подгреаја од 39.6-проценти скок во бруто игри приходи – да US$386.8 милиони – во својата NagaWorld казино сопственост. се казино heist бенефиции за постојан.