четири цареви казино и слотови слободен чипови

Четврток, 9 февруари 2017 – организаторите се горди на Г-дин Sebastiaan де Вос (Инвеститорот и Основач на MailMike), кој ќе биде меѓу главните говорници во Иновации Разговори панел и ќе одржи презентација за неговата неодамнешна развој во E-Mail маркетинг.Иновација Разговори панели ќе се одржи во Виена Меѓународниот Игри Експо 2017 во втората половина на Ден 2(21.03.2017) почнувајќи од 2:00 ЧАСОТ (Виена локално време) четири цареви казино и слотови слободен чипови. Sebastiaan де Вос е инвеститорот и основач на лични deliverability датотеки "MailMike.net".Родум од Холандија тој е со седиште во Виена, Австрија за над 15 години.Помеѓу 2007 и 2009 година, Sebastiaan развиле силен интерес во E-Mail маркетинг додека работел за поранешниот "Телеком Австрија".Подоцна, тој работел во "emarsys Е-маркетинг системи", каде Sebastiaan се зголеми од човек поддршка на локална испорака примена на глобалниот Раководител на Deliverability, и со својот текст emarsys се зголеми форма на друштво со 3 канцеларии и 20 Милијарди пораки пратени во текот на годината да водечките ESP што е денес, со над 15 канцеларии во светот и годишен обем што надминува 70 Милијарди пораки.Денес, Sebastiaan де Вос е призната индустрија мисла лидер во решавањето на конкретни e-mail deliverability прашања.За MailMike концептот на MailMike се роди од потребата да се одговори на предизвиците на брзо-растечките и брзо менување на е-маил маркетинг индустријата четири цареви казино & слотови. MailMike не е само алатка изграден со длабоко разбирање на e-mail deliverability, но исто така и некоја услуга за да им помогне на голем волумен E-mail испраќачи да ги надмине своите ден-за-ден проблеми.Во крајот на 2016 година, по развој беше завршена, Sebastiaan започна MailMike за комерцијална употреба и сега тој е само да се фокусира на неговата работа, одржување на производот во тек со најновите директиви индустријата и тој е помагање на своите клиенти за да бидете сигурни дека нивните e-mail секогаш се на дојдовното сандаче на примателот.Неговиот бизнис партнер, Miklos Handa, почна да помага на Себастијан текот на развојот фази и тие создаде партнерство при што Miklos претпоставува улогата на Комерцијален Директор на MailMike.индустрија, со NSoft вклучени, ќе имате огромна корист од тоа." Бидете сигурни дека за да се спаси денот и да присуствуваат на VIGE2017, кој ќе се одржи помеѓу 20-ти и 22-ри Март 2017 на Австрија Виена Центар, со цел да се слушне свежи информации на семинари кои ќе се одржуваат во рамките на Експо, нагласи вашиот бренд за посета на делегати од страна на резервација стојат или да присуствуваат и мрежа со водечки и новодојденец претставници на компанијата кои се случува да бидат присутни во шоуто.Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со организаторите на +40 735 559 234 или по пошта на [email protected] Можете да го изберете вашиот делегат статус подолу: Слободен Експо Посетители (Дефиниција, предности и недостатоци) Бесплатно Експо Посетители може да се пријави на интернет пред настанот со користење на следниве од или имаат можност да се регистрираат на регистрација биро за време на конференцијата дена.Делегат статус дотации држачот можност да ја посетат изложбата на подот, да се дискутираат се занимава, ги собереш игри поврзани со списанија и мрежа со другите врсници.Сите регистранти се доделува оваа привилегија во текот на 3 дена на експо и се препорачува да се имаат нивните ID на дофат на раката за време на својата посета на местото на случувањето.Предности: Тоа е бесплатно!Недостатоци: Слободен Експо Посетителите не им е дозволено да присуствува на било на семинари кои ќе се работи во текот на 3 дена по концертот.Семинарите имаат посебна цел е да обезбедиме најновите и повеќето витални информации за Европската игри пазари, Одговорен Коцкање, Иновации и, се разбира ексклузивни сознанија доаѓаат од регионот.Бесплатни Експо Посетителите можат да ги надградат своите делегат статусот во секое време во текот на период на регистрација или регистрација биро се наоѓа во местото на одржување.Дневниот ред и звучник листа за VIGE 2017 Семинари може да се види тука.Моќ Делегати (Дефиниција, предности) Моќ Делегати може да се пријави на интернет пред настанот со користење на следниве од или имаат можност да се регистрираат на регистрација биро за време на конференцијата дена.Делегат статус дотации држачот можност да ја посетат изложбата на подот, да се дискутираат се занимава, ги собереш игри поврзани списанија, присуствува на специјални семинари и мрежа со другите врсници.Сите регистранти се доделува оваа привилегија во текот на 3 дена на експо и се препорачува да се имаат нивните ID на дофат на раката за време на својата посета на местото на случувањето.Главната предност на Моќ Делегат е можност да се соберат дополнителни информации за пазарот и дискусии кои може да се пристапи преку VIGE 2017 Семинари кои се одржуваат во текот на 3 дена по концертот.Секоја власт делегат ќе добиете специјален извештај на дискусии, вклучувајќи го и PowerPoint презентации, кои ќе бидат покажа и дискутираат за време на семинарите.Дневниот ред и звучник листа за VIGE 2017 Семинари може да се види тука.Сеуште не сте регистрирани?Вие сте поканети да се пријават во Рана Птица го Оценувате (50% попуст) до 19-ти февруари, 2017 надвор од неговото место. ОРГАНИЗАТОРИТЕ СО НЕТРПЕНИЕ ОЧЕКУВАМЕ ДА СЕ ВИДИМЕ ВО ВИЕНА!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre monster hunter приказни.