што да направите во Choctaw казино

9/7/2018 – Valletta, Малта – Betsoft Игри ќе претставување на следната генерација на iGaming на iGB во Живо! 2018 што да направите во choctaw казино. Формирана со спојување на три претходно одделни настани – iGaming Супер Шоу, EiG, и Амстердам Филијалата на Конференцијата – првата iGB во Живо!шоу и конференција ќе ги покрие широк спектар на игри бизнис.Градење на историјата на овие настани, делегати од повеќе од 100 различни земји сега ќе ги сите стадото за Амстердам од јули 17 до 20 јули, привлечени од ветувањето на нови искуства како Виртуелна Реалност, и се фокусира на двете формирани и новите пазари што да направите во foxwoods казино. Betsoft присуство во шоуто ќе центар околу ексклузивен преглед на MaxQuest, својот жанр-редефинирање на нова игра.Зад затворени врати, одберете делегати ќе ја доживее целосно нов преземе во врска со принципите на RNG игри, и ќе бидат сведоци на почетокот на сосема нов жанр целосна 2 месеци пред MaxQuest е официјалниот почеток.Заедно со новите крст-игра иновации како Трага Систем и со стап решение, Betsoft, исто така, ќе бидат јавно излагање на најновите игри да се приклучат на неговата најпочитуван Slots3™ портфолио.Овие вклучуваат Златниот орел Сова на Атена™, на атмосферски патување во античка Грција, и Змеј Кралевите™, модерен коса на традиционалните Кинески мит кој содржи уникатен нивоа џекпот механичар.Дали сте присутни iGB во Живо!и заинтересирани да видат најновите Betsoft иновации од прва рака?Посетете го штандот М14 на двете 18 или 19 јули и разговарате со член на тимот.Календари се полнат брзо, па ве молиме контактирајте [email protected] за да резервирате состанок денес.За Betsoft Игри: Betsoft Игри се развива иновативни казино игри за десктоп и мобилни.Нејзиното портфолио од повеќе од 190 RNG наслови достигне играчи преку партнерства со многу iGaming индустрија водечките оператори.Под SLOTS3™ банер, Betsoft е подигање на играчите очекувања; овие cinematic, вистина-3D слотови мешавина брза, пријатна игра со аудио-визуелна совршеност повеќе типични за филмови и видео-игри.Рана entrant да мобилни игри, Betsoft започна Того™ колекција во 2012 година што да направите во круната казино перт. Неодамна, Betsoft откри Shift™ средина, која ги поддржува навистина крос-платформа за развој во исто време како и зголемување на ефикасноста, драстично намалување на големината на датотеката и насочување на интеграција.Казино Менаџер, Betsoft е сеопфатна back-office платформа, ролни известување, менаџмент, маркетинг, промоција и администрација во една огромна пакет она што не ел казино значи во шпански. Betsoft е со седиште и дозвола да работат во Малта, и има дополнителни лиценци во Романија и Curacao.Контакт [email protected] или посета www.betsoft.com за општи информации и проверки.За прес и маркетинг-проверки, е-пошта [email protected].Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што го прави проектот за модернизација на образованието се направи во казино heist.